скасувати
Відображаються результати для 
Шукати 
Ви маєте на увазі 
Lenovo Staff
Перегляди: 476

Відповідно до Європейського Стандарту Захисту Даних (GDPR), Lenovo забезпечує прозорість і функціональність для користувачів для роботи зі своїми приватними даними в спільноті. Нижче вказано, як переглядати або завантажувати інформацію, що зберігається в спільноті, а також як закрити свій обліковий запис.

 Просимо звернути увагу, що при закритті облікового запису:

    а.Всі повідомлення і коментарі будуть як і раніше доступні, але будуть вказані під ім'ям користувача Anonymous_User.
    б.Будь-які значки, нагороди або число прийнятих рішень, які Ви здобули, будуть анульовані. В разі повторної реєстрації Ви не зможете повернути їх.

 

Щоб закрити свій обліковий запис:
1. Увійдіть до спільноти.
2. Натисніть на назву свого облікового запису у верхній частині сторінки і виберіть "Мої настройки"

 

My settings.PNG

 

Якщо ви не хочете видаляти IP-адреси i ідентифікатори пристроїв або завантажувати контент та особисту інформацію, перейдіть до кроку номер 5.

 

3. Виберіть зкладку "Особиста інформація".

 

Personal info.PNG

 

4. Прокрутіть сторінку вниз до «Ідентифікатори пристрою». Тут Ви зможете видалити будь-які IP-адреси i ідентифікатори пристроїв, які були пов'язані з вашим обліковим записом. Ви також зможете завантажити контент і особисту інформацію зі свого облікового запису. Інформація буде представлена в файлі формату .json. Коли обліковий запис буде закритим, IP-адреси, ідентифікатори пристроїв і персональна інформація будуть видалені.

 

IP List.PNG

 

5. Якщо Ви хочете закрити свій обліковий запис спільноти, виберіть вкладку "Закрити обліковий запис" у верхній частині сторінки, потім натисніть кнопку "Закрити обліковий запис".

 

Close account.png

 

6. Введіть ім'я користувача і виберіть "Закрити обліковий запис". Якщо ви не хочете закривати свій обліковий запис, вікно можна закрити, натиснувши "X" у верхньому правому куті.

 

Closed.PNG

 

З'явиться повідомлення про те, що ваш обліковий запис закрито.

Was this information helpful?

Співавтори