Спільнота Леново

Спільнота ЛеновоЗагальний розділЗагальний розділ Knowledge Base

Правила спільноти

 

 

Дискусійні форуми Леново – правила спільноти

 

Дані правила співтовариства застосовуються до всіх користувачів онлайн-форумів, блогів та інших функцій спільноти Леново. Як учасник цих форумів, ви погоджуєтесь, що ви підтверджуєте ці правила спільноти і дотримуєтесь їх, і несете відповідальність за всі дії та за зміст, який ви відправляєте/завантажуєте. Уся діяльність на форумах Леново керується Умовами користування сайтом і Положеннями про конфіденційність.

 

Завдання дискусійних форумів Леново:

 

Ці спільноти були створені для надання та забезпечення якісного середовища, у якому користувачі продуктів і послуг Леново можуть ділитися досвідом і знаннями. У той час як учасники Леново можуть брати участь час від часу у дискусіях і пропонувати поради та висувати пропозиції, цей форум не призначений бути спеціалізованим і обслуговуючим каналом підтримки. Це неофіційний і публічний форум, і Леново не гарантує точність інформації і порад, розміщених тут, - дивіться важливу інформацію в розділі “Відмова від гарантій” нижче.

Беручи участь у цих форумах, ви не повинні розміщувати будь-яку конфіденційну або запатентовану інформацію. Якщо ви вирішуєте відправити будь-яку інформацію, ви заявляєте, що ви маєте право передавати таку інформацію і визнаєте, що Леново не зобов’язується зберігати конфіденційність такої інформації. Крім того, Леново матиме право використовувати таку інформацію з будь-якою метою, в тому числі будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, які можуть розкриватися в форумах, без будь-якого зобов’язання щодо компенсації вам або визнання вашого допису. Додаткову інформацію, будь ласка, дивіться в Умовах користування сайтом Леново та в Політиці зовнішніх дописів.

 

Правила поведінки – ваша ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

Леново залишає за собою право, на свій власний розсуд та на свій вибір, видаляти непристойну лексику і дописи, приклади яких перелічені нижче, з дискусійних форумів. У таких випадках, користувач буде попереджений і може бути відсторонений від подальшої участі.

 

Заборони

 

- Жодні дописи, ідентифікатори на форумах або електронні адреси не повинні містити ненормативну лексику (в тому числі у натяках чи в іншій формі) або мову ненависті, спрямовану проти раси / національності, релігії, гендерної приналежності, політичних переконань та інших форм дискримінації. Допис повинен уникати цих тем. Дописи, які порушують ці правила, будуть модеруватися, і користувач отримає попередження. Повторні випадки можуть призвести до заборони подальшої участі користувача на форумах (бану).

- Оголеність або порнографія в будь-якій формі, в тому числі у письмовій словесній формі, у виразах, відправлених зображеннях або посиланнях на зовнішні матеріали, є неприпустимими.

- Неприпустимі жодні погрози учасникам, працівникам Леново або афілійованим особам компанії.

- Особисті нападки заборонені.

- Припустимим є висловлювати незгоду з фактами або висновками, які надіслав інший учасник, але незгода повинна висловлюватись об’єктивно і обґрунтовано. Виявляйте до інших таку ж повагу, яку б хотіли отримати ви самі. Пам’ятайте, що спільнота знаходиться тут для того, щоб ділитися колективним досвідом і мудрістю, щоб усі учасники стали успішнішими за допомогою продуктів і послуг Леново. Поміркуйте, чи служать ваші коментарі для просування обговорення в позитивному напрямку.

- Тролінг чи навмисне порушення дискусії заборонені. Дописи чи заголовки гілок обговорення, що містять підбурювання, є неприйнятними і можуть модеруватися. Дописи, які містять підбурювання чи непотрібну суперечку, вважатимуться тролінгом. Розлога суперечка з модераторами або адмінами щодо їхніх рішень стосовно модерації дописів вважається тролінгом.

- Не порушуйте гілок. Учаснику забороняється створювати інші теми на гілці.

- В дописах заборонені будь-які види агітації.

- Допускається висловлювання занепокоєння щодо того, як конкретна політика, дія чи процедура Леново задовольняє чи не задовольняє очікування конкретного учасника, але неприпустимо використовувати цей форум у спробі масової організації чи підбурення учасників, скасування наказів, повернення систем, вчинення правових дій або іншого порушення звичайного процесу роботи Леново.

- Розміщення приватної чи конфіденційної інформації заборонене.

- Комерційна реклама, за винятком оголошень, які розміщені компанією Леново і третіми особами, уповноваженими Леново, заборонена.

- Цей форум не призначений для онлайн-купівлі чи торгівлі. Учасники не можуть викладати переліки артикулів або перелічувати предмети для продажу на регулярній основі. Дописи «Розшукується» дозволяються на разовій основі. Фізичні особи також можуть створювати дописи виключно про продукти Леново або безпосередньо пов’язані з ними аксесуари «на продаж» в області загального обговорення. Дописи про непов’язану з Леново продукцією не допускаються (як, наприклад, про автомобілі, човни, літаки, тенісні ракетки, MP3-плеєри тощо). У всіх випадках адміністратори форуму залишають за собою право видалити будь-який артикул і відповідний допис.

- Заборонена реклама і обмін інформацією, що сприятимуть чи зроблять можливими неетичні, аморальні чи небезпечні дії. Наприклад, заборонені дописи про обмін паролями, даними кредитних карток чи банківською інформацією, чи інформацією про гарантійні з метою повторного надання гарантії гарантійним продуктам. Жодні дописи не повинні містити інструкцій або вказівок щодо порушення заходів безпеки, в тому числі паролів, механізмів блокування, сканування відбитків пальців, тощо, або порушувати заходи безпеки. Також ніякі жодні дописи не повинні надавати описи місцезнаходження або прямі посилання на зміст, який стосується цих тем.

- Кожний учасник обмежений єдиною онлайн-особою. Учасники не можуть реєструватися під декількома ідентифікаційними записами або використовувати декілька електронних адрес у рамках спільнот Леново. Це правило поширюється на блоги і форум Леново. Дописи під декількома ідентифікаційними записами можуть бути обманом і створювати хибні враження. Постійне використання єдиного Ідентифікаційного запису / Особи як під час надсилання коментарів до блогів Леново, так і при активній участі у форумі, покращує репутацію і визнання окремого учасника спільноти.

- Не вставляйте великі фотографії (понад 100K) і не вирізайте та не вставляйте великі області (використання цитати) без необхідності, оскільки ці дії погіршують роботу форума і зменшують загальну зручність користування і досвід інших. Натомість, розміщуйте фото зовні і, за необхідності, давайте на них посилання у ваших дописах. Якщо ви повинні відправити їх на форум, робіть допис в зоні фотографій і не забувайте давати відповідний заголовок гілці фотографій, коли ви надсилаєте їх на форум. Обмежуйте розмір кожного фото до 100 K або менше і давайте попередження «великі прикріплення», якщо ви надсилаєте багато зображень або якщо ви змушені були перевищити 100K.

- Не намагайтеся порушити чи зіпсувати програмне забезпечення форуму. Учасники, які намагаються це зробити, будуть заблоковані.

- Дописи або підписи з намірами просування реклами заборонені.

- Будь-яке використання особистих блогів/ веб-сайтів/ сторінок/ дочірніх веб-сайтів / ресурсів не дозволяється, окрім того, що зазначено нижче. Посилання можуть видалятися на власний розсуд Леново. До повторних порушників може застосовуватись призупинення і/або блокування профілів.

 

Зовнішні посилання

 

Зовнішні посилання на інші сайти дозволені, коли вони стосуються обговорення і включена інформація недоступна або її не можна знайти на форумах або веб-сайтах Леново. Користувачам не дозволяється надавати посилання або відправляти гілки з метою посилання на власні блоги, веб-сайти або інші особисті ресурси у мережі, так як це буде вважатися рекламою або спамом. Посилання / дописи можуть видалятися на розсуд Леново. Зовнішні посилання не мають права відсилати на будь-який сайт, який містить теми, перелічені в розділі «Заборони» цих правил. Повторні порушення призведуть до припинення участі у форумі.

 

Підписи


Учасників заохочують включати свої системні дані у свої підписи, оскільки це інформуватиме і допомагатиме іншим, котрі можуть пропонувати поради. У підписах не дозволяється ніяких зображень. У рядку підпису дозволене єдине коротке посилання на особистий веб-сайт або інший онлайн ресурс. Однак, посилання не повинне направляти на будь-який сайт, який містить теми, перелічені в розділі «Заборони» цих правил.  Учасникам не дозволяється в тілі тексту свого допису вказувати посилання на свій підпис та інформацію з нього, оскільки це вважатиметься рекламою або спамом.

 

Приватність

 

Леново поважає приватність кожного учасника – під час доступу або допису на Форум Леново, ви погоджуєтесь з нашим Положенням про конфіденційність. У зв’язку з цим ми просимо учасників поважати приватність усіх членів спільноти і працівників Леново, з якими вони розмовляють по телефону або листуються за допомогою електронної пошти. Дописи, які розкривають такі елементи, як: зміст обговорення, повні імена, електронна адреса або прямі номери телефонів інших людей, без їхньої прямої згоди заборонені.

 

GDPR – Європейський Союз

 

Згідно з Загальним регламентом захисту даних Європейського Союзу (GDPR), Леново забезпечує прозорість і функціональність користувачам для обробки їхніх особистих даних у Спільноті. Продовжуючи користуватись Спільнотою Леново, або після 23 травня 2018 року, ви погоджуєтесь з нашою оновленою політикою і даєте згоду на дані умови. Детальну інформацію про керування вашими особистими даними дивіться у статті Закриття облікового запису 

 

Країна місця знаходження

 

Учасники повинні вказати країну свого місця знаходження у своєму особистому профілі. Місце знаходження важливе, коли пропонується порада, оскільки можливості продажу, послуг і варіанти продуктів можуть відрізнятися в різних країнах. Зверніть увагу, що учасники спільноти з інших країн можуть неоднаково розуміти метафори, соціальні референції чи сленгові вирази. Дописи, створені з урахуванням цього, можуть бути простішими для загального розуміння. Це поле є обов’язковим під час реєстрації.

 

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

Компанія Леново не несе відповідальності щодо точності, повноти або достовірності інформації, фотографій та іншого змісту, розміщеного на її інтерактивних сторінках як третіми особами, так і представниками Леново, і використання такої інформації відбувається на власний ризик користувача. Думки, висловлені на форумах, належать їхнім авторам, а не компанії Леново чи її дочірнім підприємствам чи афілійованим особам. Леново не гарантує, що будь-які заявлені проблеми можуть бути вирішені за допомогою використання інформації, наявної на таких інтерактивних сторінках. Надаючи інформацію, Леново не надає жодних ліцензій на авторські права, патентів чи інших прав інтелектуальної власності. Ви розумієте, що відправлення змісту або подання матеріалу є добровільним, і ніщо, пов’язане з вашою участю, не буде тлумачитись як створення відносин працівника і роботодавця, партнерства, спільного підприємства, об’єднання чи посередництва з Леново. У будь-який час Леново може змінити, додати чи видалити будь-яку частину цих правил спільноти, чи будь-яку частину послуг і функцій, які надаються через форуми Леново.

 

Ви погоджуєтесь звільнити компанію Леново та її афілійованих осіб і дочірні компанії, кожного з її співробітників, службовців і агентів від збитків, в тому числі від оплати юридичних послуг, за будь-яким позовом, висунутим третьою особою у зв’язку з інформацією, фотографіями та іншим змістом, які ви подаєте, поширюєте, передаєте чи викладаєте в доступ через форуми та інтерактивні сторінки Леново, з вашим користуванням цими сторінками, порушенням вами даних правил спільноти або Умов користування сайтом і Положеннями про конфіденційність, або порушенням вами будь-яких прав сторонніх осіб. Це застереження і обмеження відповідальності додається до будь-яких додаткових заяв, які містяться в Умовах користування сайтом, розміщених на веб-сайтах Леново.

Was this information helpful?

Yes No

Comments

Community Guidelines

Please review our Guidelines before posting.

Learn More

Check out current deals!

Go Shop