Спільнота Леново

Спільнота ЛеновоЦікаве
All Forum Topics
Options

3239 Posts

07-02-2014

SK

6807 Signins

225693 Page Views

  • Posts: 3239
  • Registered: ‎07-02-2014
  • Location: SK
  • Views: 225693
  • Message 1 of 1

Геймери в кіно й у житті

2018-11-08, 12:57 PM

 

До цієї спільноти входять мільйони людей по всьому світу. Серед них є і мільйонери, і звичайні офісні працівники, і школярі, і професори. Чоловіки та жінки, люди всіх рас, віку та віросповідань. Це геймери. Вони давно стали важливою частиною масової культури — про них пишуть книги, малюють комікси та знімають фільми. Рекомендуємо п’ять кінострічок, у героях яких ти, можливо, впізнаєш себе.

 

 

«Матриця» (1999)

 

Свого часу фільм братів Вачовські «вивихнув мізки» цілого покоління кіноглядачів і поклав початок франшизі, що зібрала в усьому світі більше ніж півтора трильйони доларів. Кіберпанк із глибоким філософським підтекстом виніс людству жорстокий вирок: усі ми перебуваємо всередині комп’ютерної симуляції, усе навколо обман і нікому не можна вірити. Хоча головний герой Нео ідентифікує себе як хакера, але його так само можна назвати і геймером: він проходить рівень за рівнем усередині штучно змодельованої реальності, покращуючи свої скіли й відшукуючи «пасхалки». Природно, за мотивами фільму було випущено кілька комп’ютерних ігор, перша з яких — Enter the Matrix — була визнана найкращою відеогрою 2003 року за версією Teen Choice Awards.

 

«Геймер» (2009)

 

Якщо ти любиш серіал «Декстер», кастинг «Геймера» тебе точно потішить: роль головного лиходія дісталася Майклу Холлу, тому самому Декстеру із серіалу. Утім, і протагоніст у фільмі досить яскравий — його роль виконує Джерард Батлер. Сюжет розвивається в недалекому майбутньому, де реаліті-шоу об’єднані з відеоіграми на потіху публіці. Герой Батлера — в’язень (несправедливо засуджений, певна річ), який стає учасником гри «Вбивці», щоб отримати свободу. Герой має не лише перемогти інших учасників гри, а й зруйнувати систему, яку очолює комп’ютерний геній у виконанні Майкла Холла. Крім крутого екшену та зубодробильних поєдинків, «Геймер» сповнений сатири на споживацьке суспільство, у якому люди гинуть не за метал, а за увагу глядачів.

 

 

«Чорні небеса» (2010)

 

Сюжет цього франко-бельгійського трилера обертається навколо таємничої онлайн-гри «Чорна діра». Головний герой, який випадково врятував незнайомку від самогубства, розуміє, що її вчинок був пов’язаний саме із цією грою. Прагнучи врятувати дівчину, він сам занурюється в «Чорну діру», але з часом гра починає загрожувати і його власному життю. Творці фільму зізнаються, що під час розробки концепції своєї гри вони спиралися на ідею проекту Second Life, що поєднує віртуальний світ із елементами соціальної мережі. Якщо ти любиш Second Life, цей трилер тобі неодмінно сподобається.

 

 

«Гра Ендера» (2013)

 

Цей науково-фантастичний фільм знятий за мотивами однойменного роману Орсона Скотта Карда. Людство протистоїть ворожій расі жукоподібних іншопланетян, і полем бою є космічний простір. Для підготовки майбутніх офіцерів уряд відбирає обдарованих дітей, один із яких — підліток на ім’я Ендер. Навчання відбувається у вигляді комп’ютерних ігор, і в певний момент межа між іграми й реальною війною стирається. Окрім чудової комп’ютерної графіки, тебе потішить участь у фільмі Бена Кінґслі та Гаррісона Форда. Останньому не вперше доводиться брати участь у космічних війнах, тому в ролі керівника військової школи він має цілком переконливий вигляд.

 

 

«Першому гравцеві приготуватися» (2018)

 

Цей фільм Стівена Спілберга — його зізнання в любові до масової культури 80-х років. Незважаючи на те, що дія відбувається у 2045 році, всі події перенесені в багатокористувацьку гру OASIS — складний віртуальний світ, який є альтернативою депресивній реальності. Завдяки тому, що творець ОАЗИСу фанатів від 80-х, у грі безліч «пасхалок» із тієї епохи. Тобі траплятимуться відсилання до фільмів «Кінг-Конг», «Термінатор-2», «Сяйво», «Назад у майбутнє» і «Жах на вулиці В’язів», а також до безлічі комп’ютерних ігор того часу. Пошуками «пасхалок» зайняті не лише глядачі, а й герої: тому, хто знайде головне «пасхальне яйце», заховане творцем гри, дістануться 500 млрд доларів і контроль над ОАЗИСом.

 

 

Професійні геймери вже відкрили для себе ноутбуки Lenovo Legion, що поєднують продуктивність ігрового ПК, стильний стриманий дизайн і абсолютну мобільність. Суперпотужний процесор, відеокарта на 4 ГБ, яка підтримує інструменти для запису геймплею, а також продумана система охолодження особливо важливі під час тривалих баталій. Крім того, ці ноутбуки вирізняються високою контрастністю, покриттям монітора з антивідблиском і чистим об’ємним звучанням завдяки технології Dolby Audio. Це особливо стане в пригоді, коли в перерві між іграми ти вирішиш з головою зануритись в атмосферу культових фільмів, присвяченихі геймерській культурі.

 

Джерело: lenovo.ua


Pavlo Antalovtsi
Community Manager
Reply

Community Guidelines

Please review our Guidelines before posting.

Learn More

Check out current deals!

Go Shop
X

Save