Спільнота Леново

Спільнота ЛеновоЦікаве
All Forum Topics
Options

3239 Posts

07-02-2014

SK

6807 Signins

225693 Page Views

  • Posts: 3239
  • Registered: ‎07-02-2014
  • Location: SK
  • Views: 225693
  • Message 1 of 1

Екстремальні випробування героїв миші та клавіатури

2018-11-26, 15:13 PM

 

Які асоціації виникають у тебе до словосполучення «навчальні ролики»? У кращому випадку «вау, щось новеньке», в гіршому — «крихти користі та все це давно відомо». Чи можливо подати нові знання несподівано оригінально — так, щоб захотілося чекати продовження? Проект Extreme I.T. — яскравий приклад захопливої подачі освітнього контенту.

 

Тематика екстриму

 

Можна було б просто посадити перед камерою «голову, яка розмовляє» і начитати корисний текст із суфлера. Але в компанії Lenovo вирішили, що і креатив має бути інноваційним — і створили для своїх експертів незвичайні умови. Тематика роликів і екстриму, який відбувається на екрані, тісно пов’язані. Так, наприклад, про контроль температури та захист від перегрівання говорить експерт, який поїдає чіпси з пекельно гострими соусами.

 

Про роботу голосових команд розповідає тендітна дівчина. В інсценованій ситуації на неї нападає видресируваний пес. Тварина розуміє кінолога з однієї короткої команди, і твій ноутбук Lenovo з голосовим помічником — так само.

 

У деяких випадках тематика зйомки до самого початку роботи над роликом залишається таємницею для учасників. Тим цікавіше глядачам спостерігати за непідробними емоціями — навіть чутно лайку — і дивуватися, що спікери не збиваються з теми, розповідаючи про справді важливі та корисні речі.

 

Такими роликами хочеться ділитися з друзями — саме тому кількість переглядів на офіційному YouTube-каналі обчислюється мільйонами.

 

 

VR зі зміями

 

Бетсі Ебл (Senior User Experience Designer компанії Lenovo) готова розповісти про можливості VR-технологій. Як зізнається дівчина, вона не знала, в яких умовах доведеться вести репортаж. Її поклали в прозорий ящик, а зверху насипали черв’яків, тарганів і змій різного розміру. Чи зможе вона говорити в таких обставинах? Ролик підтверджує — змогла. Бетсі розповіла, що майбутнє за технологією віртуальної реальності, яка гарантує додаткові можливості та відчуття. Так, можна буде створювати безпечне контрольоване середовище, в якому людина зможе навчатися або, наприклад, проходити психотерапію, долаючи фобії.

 

Як зізнається сама Бетсі, їй подобається потенціал VR, і все, що сприяє напрацюванню досвіду VR. Вона дуже чекає того часу, коли залучення максимальної кількості органів чуття стане мейнстрімом. Це новий рівень для користувачів і нові обрії для застосування VR.

 

 

*відео англійською мовою

 

Про швидкість на швидкості

 

Чи був готовий до швидкісних навантажень Рей Чен (Hardware UX Engineer компанії Lenovo)? Його завданням було розповісти користувачам про переваги високошвидкісних процесорів Intel Core восьмого покоління. Для розповіді про швидкість його посадили в автомобіль, за кермом якого був професійний гонщик. І поки водій виробляв круті віражі, Рей Чен оповідав про гігагерци, перегрів і охолодження CPU (центрального процесора).

 

«Мені було складно вибирати між трьома темами, але зрештою я зупинився на швидкості ігрового процесора, оскільки я працюю над грою в Lenovo. Я фахівець у сфері UX для всіх продуктів Legion, і цього року провів ігрові дослідження для редизайну Legion», — каже Рей Чен.

 

Він не знав, у яких умовах доведеться вести трансляцію, але зізнався, що дрифтувати на гоночному автомобілі йому сподобалося.

 

 

 

*відео англійською мовою

 

Блокчейн і банджі-джампінг

 

Марк Делані фахівець відділу глобальних поставок DCG (Data Center Group Global Supply Chain), розповів, чому його так приваблює тема блокчейну, що він навіть зважився говорити про неї в рамках Extreme I.T.

 

«Blockchain вабить мене вже кілька років, і мені пощастило працювати над стратегією та впровадженням цієї технології в ланцюгу поставок Lenovo. Зверніть увагу: blockchain перебуває на стикові нових технологій. Ми живемо в дивовижний час, коли технологія швидко переходить від концепції до прикладної реальності», — запевняє Марк Делані.

 

Для повнішого розкриття теми Марка з маскою на очах привезли на вишку висотою понад 60 метрів. Спорядження, банджі — і репортер уже робить крок у порожнечу, ледь знявши маску. Екстремальні умови не завадили Марку розповісти про користь для бізнесу блокчейн-технології та вигідне використання її можливостей.

 

Відповідаючи на запитання про зйомки ролика, Марк зізнається, що учасникам гарантовано ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), але воно 100% того варте. І якби довелося, він би виконав усе це знову.

 

 

*відео англійською мовою

 

Заділ на майбутнє

 

Учасників відзнятих роликів запитали, які, на їхню думку, теми має бути висвітлено в проекті Extreme I.T. найближчим часом.

Бетсі: Штучний інтелект (AI), «інтернет речей» (Internet of Things, IoT) і розширена реальність (AR) — технологія доповнення для інноваційних рішень.

 

Рей: Штучний інтелект AI і розширена реальність AR.

 

Марк: Мережі IoT / mesh, безпілотні літальні апарати, друк 4D, периферійні обчислення / суперкомп’ютери — адже Lenovo є провідним постачальником суперкомп’ютерів!

 

Одним словом, на каналі Extreme I.T. ще буде що подивитися. І не хвилюйся. Під час зйомок не постраждав жоден працівник!

Компанія Lenovo підходить нестандартно не лише до створення роликів. Екстремальну продуктивність, стійкість до зношування та надійність корпоративного рівня реалізовано в ноутбуках ThinkPad X1 Extreme. В них об’єднано продуктивність процесорів восьмого покоління Intel і відеокарт nVidia 1050 Ti. Отримана гримуча суміш начисто змітає всі обмеження, що будь-коли стояли перед моделями для бізнесу.

 

І це лише початок!

 

Хочеш знати про інновації Lenovo більше? Долучайся до нас — попереду ще багато цікавого.

 

 

Джерело: lenovo.ua


Pavlo Antalovtsi
Community Manager
Reply

Community Guidelines

Please review our Guidelines before posting.

Learn More

Check out current deals!

Go Shop
X

Save