Вітаємо в нашій спільноті взаємної підтримки. Потрібна допомога зараз? Відвідай наш eSupport за посиланням.

Спільнота Леново

Спільнота ЛеновоЦікаве
All Forum Topics
Options

3291 Posts

07-02-2014

Slovakia

6807 Signins

225693 Page Views

  • Posts: 3291
  • Registered: ‎07-02-2014
  • Location: Slovakia
  • Views: 225693
  • Message 1 of 1

Lenovo відкриває магазин майбутнього: цілодобовий і без персоналу

2018-11-15, 12:36 PM

 

Компанія Lenovo розробляє чимало різноманітних технологій: розумні будинки, мобільні пристрої, стильні та «нестримні» ігрові комп’ютери, шоломи віртуальної реальності, потужні дата-центри... Продовжувати цей список можна ще довго. А як щодо магазину самообслуговування?

 

Знайомтеся з повністю автоматизованим фірмовим магазином — Lenovo Lecoo, який працює без персоналу. Його було відкрито на початку листопада в новому кампусі компанії в Пекіні. Шопінг у магазині відбувається легко. Ви підходите до дверей, камери розпізнають ваше обличчя, ви ходите вздовж полиць із товарами, вибираєте те, що вам потрібно, — усе як завжди. А потім — ось воно, чудо... Ви просто виходите, а з вашого облікового запису за допомогою мобільного платежу списується відповідна сума.

 

store_without_employees

 

Чому створення магазину без працівників і касових апаратів може навчити такого технологічного гіганта, як Lenovo?

 

«Усьому, — каже Деріл Кроумер (Daryl Cromer), віце-президент компанії з досліджень і технологій. — Ви можете багато чого дізнатися, читаючи про технологію, однак ви навчитеся значно більшому, застосовуючи її для вирішення конкретних завдань, навіть у найсучасніших торговельних точках».

 

Тепер, коли ми розуміємо, з якими технологіями і проблемами стикаються наші покупці, ми можемо застосувати індивідуальний підхід для виготовлення більш досконалих пристроїв. Магазин стає потужною пілотною програмою для технологій, які виходять за межі кампуса Lenovo.

 

Один із чудових прикладів — планшети, що працюють замість магазинного персоналу. Такий пристрій установлено на вході, ви махаєте йому, заходячи до магазину, і він зіставляє ваше обличчя саме з вашим профілем, а не ще з чиїмось. Чому ж може навчити Lenovo така маленька частина процесу? Ми дізнаємося, як упроваджувати та оптимізувати розпізнавання облич на всіх пристроях Lenovo, і зможемо дослідити можливості планшетів із камерами, які найбільше підходять для розпізнавання облич.

 

«Коли люди замислюються щодо роздрібної торгівлі, вони уявляють персональний комп’ютер із клавіатурою, сканер штрих-коду та висувну скриньку з готівкою, — продовжує Кроумер. — У майбутньому торгівля перейде на мобільний розрахунок, а користувачеві буде надано можливості самостійного вибору, швидкої оплати тощо. Це передбачає, що наші планшети, персональні комп’ютери, смартфони мають еволюціонувати, щоб краще вписуватися в екосистему, і з часом будуть розроблені більш оптимізовані варіанти, які відповідатимуть цим реаліям».

 

Інтернет речей, доповнена реальність, штучний інтелект — ці слова зараз у всіх на слуху. Але створення магазину майбутнього вимагає від команди об’єднання цих понять у єдину монолітну систему, яку клієнти Lenovo скоро захочуть використовувати самі.

 

 

Який проект Lenovo Research у галузі зручних магазинів стане наступним?

 

Кроумер зазначає: «Ми працюємо в кількох напрямках: удосконалення процесу купівлі як для клієнтів, так і для власників магазину за допомогою технологічної модернізації. Вона включає можливість вибрати онлайн опцію офлайн-доставки (ви замовляєте в магазині, і всі товари надсилають вам додому); такі цікавинки, як футуристична кавомашина — щойно ви до неї підійдете, вона, знаючи ваші вподобання, готує напій саме так, як ви хочете. Щоб скласти ваш профіль і розробити відповідні рекомендації, засновані на ваших інтересах, потрібен штучний інтелект і колосальна робота зі збирання даних. І все це ми навчилися робити разом із Lenovo Go».

 

Джерело: lenovo.ua


Pavlo Antalovtsi
Community Manager
Reply

Правила спільноти

Перед публікацією постів, будь ласка, ознайомтесь із нашими правилами..

Learn More

Перевірте актуальні пропозиції!

Перейти в магазин

Найпопулярніші повідомлення

(Last 7 days)

Subject Likes

Переглянути всі

X

Save

X

Delete

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Найпопулярніші автори

(Last 7 days)

User Likes

Переглянути всі