Спільнота Леново

Спільнота ЛеновоЦікаве
All Forum Topics
Options

3239 Posts

07-02-2014

SK

6807 Signins

225693 Page Views

  • Posts: 3239
  • Registered: ‎07-02-2014
  • Location: SK
  • Views: 225693
  • Message 1 of 1

Lenovo та Nutanix. Передові інформаційні технології на варті здоров’я пацієнтів

2018-11-12, 8:51 AM

 

Щоб забезпечити здоров’я та благополуччя пацієнтів, необхідна надійна ІТ-інфраструктура, що гарантує цілодобову працездатність критично важливих медичних систем. Вибираючи рішення для підтримки своїх критично важливих служб, фахівці медичного центру Bona Dea International Hospital у Баку (Азербайджан) відмовилися від традиційних рішень для створення ЦОД (центр обробки даних) на користь гіперконвергентної інфраструктури від Lenovo і Nutanix.

 

Орієнтуючись на безперервний розвиток медичних інновацій, фахівці нового медичного центру зробили ставку на впровадження передових технологій підтримки лікування пацієнтів. Ці технології охоплюють усі аспекти лікувального процесу, починаючи від операційної та закінчуючи центром обробки даних.

 

 

У тісній співпраці з підрозділом Lenovo Professional Services ІТ-фахівці медцентру впровадили 18 програмно-апаратних комплексів Lenovo Converged HX5510 і HX5510-C. Кожен комплекс побудований на базі процесора Intel® Xeon® E5 і працює під керуванням операційної системи Nutanix Enterprise Cloud OS.

 

Втім, Bona Dea International Hospital використовує гіперконвергентну інфраструктуру не лише для підтримки своєї основної МІС (медична інформаційна система). Вона застосовується і для забезпечення працездатності бізнес-додатків SAP і Microsoft, які використовує бек-офіс, а також служб обміну файлами і служб друку. Понад 90% подібних робочих навантажень обслуговуються гіпервізором Nutanix AHV. Для ІТ-фахівців медцентру Nutanix Prism полегшує керування віртуалізованими ресурсами (обчислювальними потужностями та простором зберігання). Керування фізичними вузлами здійснюється за допомогою Lenovo XClarity Pro.

 

Партнерство між Lenovo та Nutanix націлене на вирішення завдань побудови сучасної ІТ-інфраструктури. Спільними зусиллями цих компаній створено програмно-апаратні комплекси Lenovo ThinkAgile HX Series із підтримкою Nutanix — кращих у своєму класі гіперконвергентних систем, побудованих на базі серверних платформ Lenovo з інстальованим передовим ПЗ Nutanix.

 

Програмно-апаратні комплекси ThinkAgile HX Series вирізняються високою надійністю і безпекою, прогнозованими та великими можливостями масштабування, зручними засобами керування та швидкою окупністю. Вони прекрасно підходять для вирішення будь-яких завдань віртуалізації. Крім того, знижена загальна вартість володіння цим рішенням (TCO) допоможе ІТ-фахівцям зосередитися на впровадженні інновацій і створення рішень, корисних для бізнесу.

 

Основу програмно-апаратних комплексів ThinkAgile HX Series складають передові високонадійні платформи Lenovo на базі процесорів Intel® Xeon®.

 

ThinkAgile Nutanix

 

Можливості систем:

 

Lenovo ThinkAgile Network Orchestrator забезпечує автоматичне оновлення конфігурації без відключення системи з урахуванням зміни параметрів віртуальної мережі.

 

Тісна інтеграція Lenovo XClarity і Prism є основою ПЗ автоматизації та керування, в якому реалізовано зручне й елегантне керування віртуалізацією.

 

Послуга Lenovo ThinkAgile Advantage: комплексна підтримка Lenovo, єдиний контактний центр, який працює цілодобово та без вихідних.

 

Програмно-апаратні комплекси ThinkAgile HX Series вирішують одразу три завдання: спрощення ІТ-інфраструктури, скорочення витрат і прискорення окупності, підвищення надійності готового рішення. Саме тому компанія Lenovo пропонує кілька моделей програмно-апаратних комплексів ThinkAgile HX Series, кожна з яких оптимізована для підтримки окремих видів робочого навантаження.

 

ThinkAgile HX 1000

 

 

Програмно-апаратний комплекс ThinkAgile HX 1000 Series — це окремий вузол 1U, призначений для підтримки легких і середніх робочих навантажень (бізнес-додатків і VDI). Цей вузол оптимізований для використання у віддалених офісах і філіях (ROBO), а також здатний служити цільовим сервером реплікації.

 

ThinkAgile HX 2000

 

 

Системи ThinkAgile HX 2000 Series, доступні у вигляді одного вузла форм-фактора 1U або у вигляді чотирьох вузлів форм-фактора 2U, розроблені спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

 

ThinkAgile HX 3000

 

 

Програмно-апаратні комплекси ThinkAgile HX 3000 Series доступні в таких форм-факторах: один вузол 1U, два вузли 2U або чотири вузли 2U. Всі моделі HX 3000 Series призначені для робочих навантажень, пов’язаних із вимогливими до ресурсів обчисленнями (наприклад, бізнес-додатки та VDI). Доступні моделі для щільного розміщення в стійці, моделі з флеш-накопичувачами та вбудованими відеокартами.

 

ThinkAgile HX 5000 і HX 7000

 

 

Програмно-апаратний комплекс ThinkAgile HX 5000 Series — це окремий вузол 2U, призначений для підтримки робочих навантажень, які активно використовують підсистему зберігання даних (наприклад, обробка великих даних і підтримка корпоративних додатків). Доступна модель із високою ємністю підсистеми зберігання даних. Програмно-апаратний комплекс ThinkAgile HX 7000 Series являє собою окремий вузол 2U, призначений для підтримки високопродуктивних робочих навантажень (наприклад, корпоративні програми та системи керування базами даних) і оптимізований для інтенсивного використання підсистеми введення-виведення.

 

Розповідає Раміз Ширінов, архітектор ІТ-систем медцентру Bona Dea International Hospital: «Створення абсолютно нового медичного центру дало нам унікальну можливість побудувати ІТ-інфраструктуру з нуля. Ми вирішили інтегрувати понад 70 медичних програм у єдину систему керування медичним закладом. Ця система використовується для керування всіма аспектами діяльності центру. Завдяки їй можна керувати всім, починаючи від реанімаційних відділень і закінчуючи швидкою медичною допомогою».

 

«Ми вибрали гіперконвергентне рішення, оскільки нам була потрібна інфраструктура, яку можна легко масштабувати для задоволення потреби в ресурсах, причому без шкоди для надійності. Наші прогнози показували, що в перші місяці після відкриття медцентру нас очікує впевнене зростання кількості пацієнтів, спричинене поширенням звісток про високу якість лікування в Bona Dea International Hospital. Завдяки гіперконвергентній інфраструктурі ми просто додавали нові вузли, стикаючись із зростанням потреби в ресурсах. Крім того, гіперконвергентна інфраструктура дала нам краще співвідношення "ціна-продуктивність", якщо порівнювати з традиційними системами», — згадує Раміз Ширінов.

 

«Рішення від Lenovo-Nutanix є вражаюче ефективним. Упевнений, воно допоможе нам надавати пацієнтам медичні послуги найвищого класу», — підбиває підсумки Раміз Ширінов.

 

Джерело: lenovo.ua


Pavlo Antalovtsi
Community Manager
Reply

Community Guidelines

Please review our Guidelines before posting.

Learn More

Check out current deals!

Go Shop
X

Save