скасувати
Відображаються результати для 
Шукати 
Ви маєте на увазі 
6
0 коментарів

X1 Extreme.jpg

 

Компанія Lenovo зберігає лідерські позиції серед вендорів за обсягом продажів персональних комп’ютерів і ноутбуків в Україні. Згідно зі звітом аналітичної компанії IDC, за підсумками III кварталу 2018 року Lenovo посідає 1-ше місце з продажів ПК у країні протягом трьох кварталів.

 

У звітному кварталі частка Lenovo становила 20,1% від усіх проданих на українському ринку ПК. У сегменті споживчих ПК частка Lenovo сягнула 28,3%, а в категорії ноутбуків — 39%. Відрив від найближчого конкурента становить 4,4 відсоткового пункту за сумарними продажами ПК і 10,9 відсоткового пункту в категорії ноутбуків. У сегменті традиційних ноутбуків частка Lenovo становить 35,4%. Компанія випереджає найближчого конкурента в півтора раза.

Докладно...

20
0 коментарів

thumb__1120_631_0_0_auto.jpg

 

Щоб забезпечити здоров’я та благополуччя пацієнтів, необхідна надійна ІТ-інфраструктура, що гарантує цілодобову працездатність критично важливих медичних систем. Вибираючи рішення для підтримки своїх критично важливих служб, фахівці медичного центру Bona Dea International Hospital у Баку (Азербайджан) відмовилися від традиційних рішень для створення ЦОД (центр обробки даних) на користь гіперконвергентної інфраструктури від Lenovo і Nutanix.

 

Орієнтуючись на безперервний розвиток медичних інновацій, фахівці нового медичного центру зробили ставку на впровадження передових технологій підтримки лікування пацієнтів. Ці технології охоплюють усі аспекти лікувального процесу, починаючи від операційної та закінчуючи центром обробки даних.

Докладно...

32
0 коментарів

thumb__1120_631_0_0_auto.jpg

 

22 жовтня розпочав свою роботу Фонд Lenovo — Благодійна і філантропічна філія глобальної компанії. Мета організації — спрощення доступу до науки та освіти й розширення можливостей малозабезпечених верств суспільства. Для її досягнення Фонд надаватиме гранти та залучатиме до співпраці представників цих соціальних груп.

Докладно...

18
0 коментарів

1.jpg

 

До цієї спільноти входять мільйони людей по всьому світу. Серед них є і мільйонери, і звичайні офісні працівники, і школярі, і професори. Чоловіки та жінки, люди всіх рас, віку та віросповідань. Це геймери. Вони давно стали важливою частиною масової культури — про них пишуть книги, малюють комікси та знімають фільми. Рекомендуємо п’ять кінострічок, у героях яких ти, можливо, впізнаєш себе.

Докладно...

28
0 коментарів

1.jpg

 

Якщо людину формують манери, то виробника комп’ютерної електроніки — технічний прогрес. Водночас лідер має здатність не тільки наслідувати тенденції, а й генерувати їх.

 

Історія компанії Lenovo — це і є історія прогресу.

 

Що ж, і ми вдамося до прагматики. Орієнтація на інновації та сталий розвиток у нових сферах із перших днів вирізняла компанію Lenovo. Безкінечно вперед — ось кредо лідерів. Але про все по черзі.

Докладно...

39
0 коментарів

thumb__1120_631_0_0_auto.jpg

 

Загальноукраїнська конференція «Сталевий бубен» — одна з перших спеціалізованих конференцій в Україні, яка присвячена системним адміністраторам.

 

Конференція проводиться кожні півроку у Львові – місті, що вважається культурною столицею України та виступає потужним осередком ІТ-спеціалістів і компаній.

 

Вперше конференція була проведена 3 вересня 2010 року. Цього року 17 листопада відбудеться вже 15-та конференція «Сталевий бубен» в музейно-культурному комплексі «Львіварня». У рамках заходу заплановані виступи фахівців міжнародного рівня про переваги хмарних технологій, нові платформи та кібербезпеку.

 

Цьогорічна конференція відбувається за підтримки інноваційного партнера — компанії Lenovo в Україні. «Атмосфера Львова та інновацій, нові знайомства та неформальне спілкування — це те, що складає основу успіху конференції «Сталевий бубен» вже багато сезонів. Ми з радістю представимо свої рішення та інновації, поспілкуємося з професіоналами та тими, хто робить лише перші кроки в ІТ-сфері, тож до зустрічі у Львові!» — коментує Микола Антонюк, керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні.

 

 

Докладно...

Про автора