Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Desktopy LenovoDesktopy IdeaCentre
Wszystkie Tematy
Opcje

6 POSTY

03-28-2020

Poland

10 Łączna liczba zalogowań

75 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 75
  • Message 1 of 4

Dysk m.2 SSD Lenovo 300-20ISH

2020-06-30, 17:02 PM
Witam mam pytanie w moim pc na płycie głównej znajduję się gniazdo m.2 do którego jest podpięta karta Wi-Fi i tutaj pytanie czy mogę wymienić ja na dysk m.2 SSD jeśli tak to by było dobrze jakbyście powiedzieli jaki format dysku i czy wspieranie SATA czy PCIe i podeślij cię jakiś przykładowy dysk jaki będzie pasował z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź
Opcje

5057 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1271 Łączna liczba zalogowań

46164 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 46164
  • Message 2 of 4

Re:Dysk m.2 SSD Lenovo 300-20ISH

2020-07-01, 10:15 AM

Cześć @Redtimi97,

Witaj w Społeczności!

Gniazdo, w którym znajduje się karta WLAN to M.2 PCIe. Teoretycznie, jeśli wybrany przez Ciebie dysk SSD będzie tam pasował, taka konfiguracja może zadziałać. Nie możemy jednak zagwarantować działania takiej konfiguracji ani zaproponować kompatybilnych dysków, ponieważ oferta Lenovo nie obejmuje tego typu konfiguracji.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

6 POSTY

03-28-2020

Poland

10 Łączna liczba zalogowań

75 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 75
  • Message 3 of 4

Dot::Dysk m.2 SSD Lenovo 300-20ISH

2020-07-01, 18:14 PM

@Ala_Lenovo  Hmmm nie wiem czy nie lepiej kupić tego i czy będzie to działać na mojej płycie głównej z socketem LGA1151 i chipsetem h110 a ponoć przyśpiesza dysk HDD do prędkości porównywalnej do SSD https://www.x-kom.pl/p/398065-dysk-ssd-intel-16gb-m2-pcie-nvme-optane-oem.html

Odpowiedź
Opcje

5057 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1271 Łączna liczba zalogowań

46164 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 46164
  • Message 4 of 4

Re:Dysk m.2 SSD Lenovo 300-20ISH

2020-07-02, 8:26 AM

Cześć @Redtimi97,

Witaj w Społeczności!

Jeśli chcesz podłączyć tę pamięć do gniazda, o którym rozmawialiśmy wcześniej, ta konfiguracja raczej nie zadziała. Po pierwsze kwestia fizycznego rozmiaru - karty WLAN są raczej małe, i taka pamięć najprawdopodobniej się tam nie zmieści. Po drugie, według dostepnych mi informacji gniazdo nie obsługuje standardu NVMe. Gniazdo obsługuje standard M.2 PCIe.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty