anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
psonie
Blue Screen Again
Zarejestrowano: ‎05-22-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 409
Wiadomość 1 z 4

Instalacja Windows 10 na IdeaCentre 520-24ICB

Bry, czy w urządzeniach All-In-One można bezpiecznie odpartcjować cały dysk? Nie mam żadnego instalatora systemu, więc skorzystam ze ściągniętego ze strony MS. Czy w takim wypadku urządzenie samo rozpozna przypisaną licencję Windows 10,?

---
Pozdrawiam Serdecznie Emotikon: Szczęśliwy
Highlighted
Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 356
Wiadomość 2 z 4

Dot.: Instalacja Windows 10 na IdeaCentre 520-24ICB

Cześć @psonie!

Tak, jak najbardziej, możesz skorzystać z Windows Media Creation ze strony Microsoftu. Licencja Windows 10 jest przypisana do BIOSu, więc urządzenie powinno samo ją rozpoznać Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

psonie
Blue Screen Again
Zarejestrowano: ‎05-22-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 350
Wiadomość 3 z 4

Dzięki za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy
Mam już "USB Recovery Service". Będę kombinować w poniedziałek. Z tego, co kojarzę, trzeba będzie jedynie wpisać S/N z tylnej naklejki?
---
Pozdrawiam Serdecznie Emotikon: Szczęśliwy
Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 345
Wiadomość 4 z 4

Tak, potrzebujesz tylko numeru seryjnego komputera. Jeśli numer seyjny na naklejce bedzie nieczytelny, w tym artykule opisujemy gdzie jeszcze możesz go znaleźć: https://forums.lenovo.com/t5/Przywitanie-i-cz%C4%99sto-zadawane/Jak-sprawdzi%C4%87-numer-modelu-i-nu...

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.