Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Desktopy LenovoDesktopy IdeaCentre
Wszystkie Tematy
Opcje

2 POSTY

12-26-2019

Poland

10 Łączna liczba zalogowań

127 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 127
  • Message 1 of 2

Problemy z nowym GTX 1650 SUPER ( Lenovo Ideacentre 710-25ISH )

2019-12-27, 17:56 PM

Witam.

Zakupiłem nową kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX 1650 SUPER WINDFORCE OC 2X 4GB  do komputera Lenovo Ideacentre 710-25ISH ( mam już ten komputer 2 lata ), ponieważ obecny GTX 960  już jest coraz słabszy,  i wystąpiły 2 problemy:

1. Po podłączeniu nowej karty do slota PCI-E, kabla PCI oraz zasilania przy wyłączonym komputerze wiatraki karty zaczynąją się obracać na pełnych obrotach.

2. Po włączeniu komputera nie ma żadnego obrazu na monitorze ( no signal ). Czy to Display Port, DVI lub HDMI.

Aktualizowałem BIOS oraz usuwałem sterowniki do karty graficznej, ale bez skutku.

Jest to problem mojego zasilacza ( 400W ), iż jest on za słaby dla konfiguracji tego komputera z nową kartą? A może coś innego?

Proszę o szybką pomoc!

Odpowiedź
Opcje

5057 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1271 Łączna liczba zalogowań

46164 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 46164
  • Message 2 of 2

Dot.: Problemy z nowym GTX 1650 SUPER ( Lenovo Ideacentre 710-25ISH )

2019-12-30, 9:37 AM

Cześć ,

Witaj w Społeczności!

Czy kabel oryginalnego zasilacza pasował do nowej karty czy jego też musiałeś wymienić? Być może zasilacz "nie lubi się" z nową kartą graficzną i będziesz musiał wymienić również zasilacz... 400W powinno wystarczyć dla tej karty graficznej.

Taki problem może również powodować generalna niekompatybliność karty graficznej z komputerem, ale w takim wypadku ciężko będzie to zdiagnozować...

Czy gdy uruchamiasz komputer w Safe Mode, pojawia się ten sam błąd?

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty