Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Desktopy LenovoDesktopy IdeaCentre
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

03-26-2021

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 1 of 2

Wyjścia wideo w karcie GTX 1660 Super

2021-03-26, 9:09 AM

Dzień Dobry.

Przygotowuję się do zakupu komputera w media expert: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-lenovo-ic-g5-14amr05-90q1005lpl-r5-3600-16gb-512ssd-gtx1660s-6-w10-blk?gclid=Cj0KCQjwjPaCBhDkARIsAISZN7TtFdDHDf_IRx9Hdvn9Mx6JWCSzUjqxZ-ulL62mKPhnSQZAOuDR9nMaAjS-EALw_wcB

Pisze tam że komputer ma tylko 1 wyjście hdmi ani jednego DP albo czegokolwiek innego. Skontaktowałem się z pomocą, ale przekierowali mnie na stronę producenta na której też nie znalazłem dokładnej informacji. Stąd moje pytanie czy to możliwe że faktycznie jest tam tylko jeden hdmi bo bardzo zależy mi na przynajmniej jednym DP.

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odpowiedź
Opcje

4962 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1265 Łączna liczba zalogowań

45659 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 45659
  • Message 2 of 2

Re:Wyjścia wideo w karcie GTX 1660 Super

2021-03-26, 11:14 AM

Cześć @SKUBI156,

Witaj w Społeczności!

Sprawdziłam oficjalne specyfikacje tego modelu na naszej stronie wsparcia i wygląda na to, że konfiguracje tego modelu z kartą GTX 1660 Super mają 3 wyjścia wideo: HDMI, DVI i DP:

Dla pewności poprosiłabym jednak sprzedawcę jeszcze o podanie numeru MTM modelu, którym jesteś zainteresowany. Numer MTM to dokładny numer konfiguracji (często określany przez sprzedawców jako "kod producenta") nadany przez Lenovo. Znając ten numer, możesz sprawdzić dokladne specyfikacje komputera na naszej stronie PSREF: https://psref.lenovo.com/ 

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty