Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Gaming - Lenovo LegionDesktopy gamingowe
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

03-03-2021

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 1 of 2

lenovo legion Y520-25ikl

2021-03-03, 11:31 AM

Cześć 

Chciałem się zapytać czy te części będą ze sobą współpracowały?

W komputerze mam 8gb 2400Mhz pamięci ram firmy RAMAXEL i czy ta pamięć będzie z nią grała : GOODRAM 8gb ddr4 2400Mhz CL17

oraz

chciałbym wsadzić do komputera dysk ssd: Lexar 500GB M.2 PCle NVMe NM610

Odpowiedź
Rozwiązanie
Opcje

5489 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1356 Łączna liczba zalogowań

49199 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49199

Re:lenovo legion Y520-25ikl

2021-03-03, 12:35 PM

Cześć @Pairox,

Witaj w Społeczności!

Listę części kompatybilnych z Twoim  modelem znajdziesz na naszej stronie wsparcia: https://support.lenovo.com/pl/pl/partslookup lub w podręczniku obsługi sprzętu (od strony 45): https://download.lenovo.com/consumer/desktop_pub/y520t_series_hmm_20170601.pdf 

Możesz użyć numerów części FRU w celu znalezienia konkretnych części w sprzedaży.

Nie mogę zagwarantować kompatybilności spoza listy kompatybilnych części wskazanych przez Lenovo, ale możesz takie cześci zamontować na własną odpowiedzialność. Jeśli komputer jest wciąż na gwarancji, pamiętaj by zachować wszystkie oryginalne części. W razie konieczności naprawy gwarancyjnej należy przywrócić konfigurację fabryczną komputera przed wysłaniem go do serwisu.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Replies(1)
Rozwiązanie
Opcje

5489 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1356 Łączna liczba zalogowań

49199 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49199
  • Message 2 of 2

Re:lenovo legion Y520-25ikl

2021-03-03, 12:35 PM

Cześć @Pairox,

Witaj w Społeczności!

Listę części kompatybilnych z Twoim  modelem znajdziesz na naszej stronie wsparcia: https://support.lenovo.com/pl/pl/partslookup lub w podręczniku obsługi sprzętu (od strony 45): https://download.lenovo.com/consumer/desktop_pub/y520t_series_hmm_20170601.pdf 

Możesz użyć numerów części FRU w celu znalezienia konkretnych części w sprzedaży.

Nie mogę zagwarantować kompatybilności spoza listy kompatybilnych części wskazanych przez Lenovo, ale możesz takie cześci zamontować na własną odpowiedzialność. Jeśli komputer jest wciąż na gwarancji, pamiętaj by zachować wszystkie oryginalne części. W razie konieczności naprawy gwarancyjnej należy przywrócić konfigurację fabryczną komputera przed wysłaniem go do serwisu.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

0 osób uznało to rozwiązanie za pomocne.

Ta odpowiedź mi pomogła

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty