zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
David001
Paper Tape
Lokace: CZ
498 zobrazení
Zpráva 1 z 5

Nefungují 2 monitory současně na ThinkPad Thunderbolt 3 Dock (HDMI + Thunderbol3)

Dobrý den pořídil jsem si Lenovo X380 Yoga. K tomu ThinkPad Thunderbolt 3 dock. Bohužel nemohu zároveň využívat HDMI výstup a video přes Thunderbol3 výstup (tzn. notebooku je připojená TB3 dokovací stanice. A k ní 2 monitory 1x HDMI a 1x USB-C monitor)

Samostatně každý výstup funguje.

Dokovací stanici jsem ještě přezkoušel u kolegy na MacBook pro. A tam uvedená kombinace bez problémů funguje.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
485 zobrazení
Zpráva 2 z 5

Re: Nefungují 2 monitory současně na ThinkPad Thunderbolt 3 Dock (HDMI + Thunderbol3)

Ahoj David001,

vitaj v komunite! Je zaujímavé, že na MacBook Pro to bez problémov funguje. Podľa nasledovnej stránky to totiž nieje možné (iba pri X1 Carbon 5th Gen a X1Y 2nd Gen táto kombinácia funguje). Kombinácia s Thunderbolt Downstream (teda USB-C) je pre x380 Yoga možná iba s DP1 alebo DP2/HDMI.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

David001
Paper Tape
445 zobrazení
Zpráva 3 z 5

Re: Nefungují 2 monitory současně na ThinkPad Thunderbolt 3 Dock (HDMI + Thunderbol3)

Dobrý den,

mám to tedy chápat tak, že Lenovo L380 neumí zpracovat dva thunderbolt videosignály současně?

Zapůjčil jsem si ještě od kolegy grafika jeho Thunderbolt 3 (SIIG) dokovací stanici, kde má jen HDMI výstup a opět Thunderbolt 3 výstup (připojen přes USB-C na HDMI). Na jeho notobooku daná konfigurace funguje, L380 opět pouze jeden nebo druhý výstup.

Děkuji za odpověď.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
432 zobrazení
Zpráva 4 z 5

Ahoj David001,

áno, chápeš to správne. V úvodnej správe si spomínal x380, L380 nieje dokonca s TB3 Dockom ani kompatibilný. Prehľad kompatibility sa dá nájsť na nasledovnej stránke, a pre L380 v nasledovnom dokumente.

Pokiaľ ide o výstup na TB3 Doku (1st Gen) sú všetky kopatibilné kombinácie uvedené v nasledovnej tabuľke:

Snip.PNG

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Highlighted
David001
Paper Tape
428 zobrazení
Zpráva 5 z 5

Dobrý den,

děkuji za upřesnění. V mém dotazu mělo být samozřejmě X380, jak jsem uváděl již v prvním postup.