Społeczność Lenovo

Przywitanie i dyskusja ogólnaDyskusja ogólna
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

04-10-2020

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 1 of 2

Lenovo Y550 - problem po odinstalowywaniu z przyciskami

2020-04-10, 13:11 PM

Witam

Posiadam laptopa Y550. W laptopie tym po postawieniu fabrycznego systemu postanowiłem odinstalować kilka niepotrzebnych dla mnie wodotrysków i powyłączać pewne usługi i procesy w celu przyspieszenia laptopa. Niestety trochę mi się to do końca nie udało i zrobiłem kilka kroków za dużo. 

1 Nie mogę włączyć przyciskiem z laptopa OneKeyRecovery, sama aplikacja jest i działa jeśli włączę ją poprzez Start -> Programy -> Lenovo -> OneKeyRecovery, wtedy się włącza.

2 Nie widzę paska postępu na ekranie laptopa kiedy naciskam przyciski głośniej/ciszej, samo przyciszenie i podgłośnienie poprzez naciśniecie tych przycisków (nie klawiszy funkcyjnych!) działa.

Czy znajdzie się tu jakiś fachura który to opanuje i nie będę musiał od nowa dochodzić metodą prób i błędów co to za aplikacja, proces usługa odpowiada?

Odpowiedź
Opcje

4335 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1215 Łączna liczba zalogowań

41658 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 41658
  • Message 2 of 2

Re:Lenovo Y550 - problem po odinstalowywaniu z przyciskami

2020-04-15, 10:51 AM

Cześć @lukades,

Witaj w Społeczności!

Przykro mi, ale chyba jedyną opcją jest sprawdzenie metodą prób i błędów. Obawiam się, że nie będę mogła Ci pomóc.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty