anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
MarekCh
Fanfold Paper
Zarejestrowano: ‎05-24-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 847
Wiadomość 1 z 4

Lenovo ideapad 700 15 ISK 80RU

Witam. Kupiłem w/w laptopa i żałuję tej decyzji ponieważ zepsuł się samoczynnie 4 razy. Od wymiany matrycy w serwisie i uszkodzony kabel zasilający matryce po uszkodzenie karty graficznej i wymianę klawiatury. Laptop dalej jest niesprawny i nigdy w życiu nie kupię produktu o nazwie Lenovo. Przy tym modelu laptopa Lenovo powinno zwracać pieniądze bo to nie sprzęt tylko badziewie,które psuło mi się od zakończenia gwarancji. Tyle chciałem przekazać i uprzedzić innych od kupna przynajmniej tego modelu. 

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 715
Wiadomość 2 z 4

Dot.: Lenovo ideapad 700 15 ISK 80RU

Cześć @MarekCh,

Rozumiem, że miałeś dotychczas bardzo negatywne doświadczenie z firmą Lenovo. Przykro mi to słyszeć.

Jeśli w wiadomości prywatnej przesłałbyś mi swoje dane takie jak:

• pełne imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu,
  • pełny numer modelu oraz numer seryjny laptopa,
  • numery spraw z serwisu,

to skontaktuję się z kimś z obsługi klienta, by przyjrzał się Twojej sprawie. Nie gwarantuję, że będziemy mogli Ci pomóc, ponieważ wspomniałeś, że okres gwarancji już się zakończył, ale być może ktoś z obsługi klienta będzie mógł coś zrobić.

Pamiętaj, żeby nie umieszczać swoich danych osobowych na forum, wyślij je w PM.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Highlighted
Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 662
Wiadomość 3 z 4

Cześć @MarekCh,

Dziękuję za przesłane dane. Przekażę je do działu obsługi klienta, a kiedy otrzymam od nich odpowiedź, odpiszę Ci w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

R-Anonimowy122
Fanfold Paper
Zarejestrowano: ‎05-25-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 17
Wiadomość 4 z 4

sprawdź czy wentylatory się nie zapchaly bo może to jest źródło problemu