Społeczność Lenovo

Przywitanie i dyskusja ogólnaDyskusja ogólna
Wszystkie Tematy
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

 • POSTY: 2066
 • Zarejestrowany: ‎01-10-2019
 • Lokalizacja: SK
 • WYŚWIETLENIA: 29893
 • Message 1 of 1

Przenieśliśmy się - Witamy w naszym Nowym Domu!

2020-01-02, 7:32 AM

Witamy na naszej nowej stronie. Miesiąc temu spędziliśmy tu bardzo krótką chwilę, ale mamy nadzieję, że tym razem zostaniemy na stałe.

 

Wiemy,  nad czym się zastanawiasz: co się stało z całą najnowszą treścią? Krótka odpowiedź? Zostanie uzupełniona wkrótce.

 

Kiedy przeprowadziliśmy się w zeszłym miesiącu, musieliśmy przejść do trybu „tylko do odczytu”. Miało to dać nam czas na przeniesienie treści ze starej strony. Czas przestoju wydłużył się do 10 dni, znacznie dłużej niż się spodziewaliśmy. Nie chcieliśmy tego więcej robić. Ponownie otwieramy się z miesięczną luką w naszych danych. Powinniśmy przenieść ten miesiąc postów w ciągu kilku dni, a plan polega na tym, aby zostały one dodane w kolejności chronologicznej.

 

Przepraszamy za tę lukę. Dziękujemy, że odwiedzasz społeczność i zadajesz sobie trud, aby publikować. Musieliśmy zachować równowagę, pomiędzy działającą stroną i ciągłością treści, i to jest wynik.

 

W międzyczasie wznów publikowanie w zwykły sposób. Jeśli brakuje czegoś ważnego z ostatniego miesiąca, prosimy o przesłanie tego ponownie - zajmiemy się duplikatami, kiedy i jeśli będzie to konieczne.

 

Sama strona będzie wyglądać nieco inaczej, ale powinna działać w dużej mierze tak samo jak poprzednia strona. Z biegiem roku będziemy wprowadzać ulepszenia i dodawać funkcje. Informuj nas o wszelkich problemach, które widzisz tutaj lub tutaj.

 

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i wybór Lenovo / Motorola.

 

Alicja, Andy, Juraj, Matt, Serene & Tom

 

Admini Społeczności

 

Nie możesz się zalogować? Kliknij tutaj.

 

-------------------------------------------------------------

 

Witamy w naszym Nowym Domu!

 

 

Przepraszamy za duże opóźnienie; witamy na naszej nowej stronie. Chociaż wiemy, że istnieją luki w porównaniu do naszej starej platformy, mamy nadzieję, że możesz zrobić prawie wszystko, co wcześniej. Wypróbuj to!

 

Wciąż brakuje niektórych funkcji. Na dzień dzisiejszy nie można cytować poprzednich postów, a w dyskusjach brakuje niektórych załączników i filmików. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tych problemów, więc bądź na bieżąco.

 

Jeśli zauważysz błędy lub inne problemy, pomóż nam, zamieszczając je poniżej. Podaj opisy, zrzuty ekranu i linki, jeśli to możliwe, a my dodamy je do naszej listy rzeczy do zrobienia. Dziękujemy za cierpliwość i witamy ponownie! 

 

Z poważaniem,

 

Matt, Andy, Tom, Miguel, Juraj, Serene i Alicja

 

--------------------------------------------------------------

 

Witamy ponownie.

 

Jak napisaliśmy poniżej, przygotowujemy się do przejścia na nową platformę forum - i przeprowadzka rozpocznie się już dziś! O 17:00 UTC (18:00 czasu polskiego) społeczność przejdzie w tryb „tylko do odczytu”. Nie będziesz mógł nic publikować na stronie, ale będziesz mógł nawigować i czytać posty.

 

Naszym celem jest ponowne otwarcie na naszej nowej platformie w piątek, 10 stycznia. Jeśli okaże się, że nie jesteśmy w pełni gotowi, witryna zostanie ponownie otwarta i przeprowadzimy migrację później, prawdopodobnie w lutym. Życzcie nam powodzenia!

 

W ciągu następnych kilku dni, jeśli bedziesz mieć problemy lub pytania, które nie cierpią zwłoki, mamy dla Ciebie opcję.

Skorzystaj z tego formularza, aby przesłać nam pilne pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby w tym czasie odpowiedzieć Ci za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pracujemy nad udostępnieniem formularza we wszystkich obsługiwanych przez nas językach, ale nie wszystkie mogą być dostępne natychmiast.


Dziękujemy za Twoje członkostwo, wsparcie i zaangażowanie. Do zobaczenia niedługo!

 

Z poważaniem,

 

-------------------------------------------------------------

W najbliższej przyszłości nasze fora Lenovo i Motorola zostaną przeniesione na nową platformę. Pracujemy nad tym, aby przejście było płynne i łatwe, ale transfer tego rozmiaru jest zawsze trudny. Oto, czego oczekujemy, czego nie oczekujemy, a co wciąż jest nieznane.

 

Po pierwsze, nowa strona będzie bardzo podobna do obecnej.

 • Użyjesz tych samych danych logowania - będziesz mieć tę samą nazwę użytkownika itp.
 • Strona będzie wyglądać nieco inaczej, ale nie powinno zabraknąć żadnych istotnych funkcji.
 • Wszystkie treści z naszych obecnych forów zostaną przeniesione na nwą stronę.

Kilka elementów przenieśliśmy do „Fazy Drugiej” przeprowadzki, w tym finalizację i ulepszenie Bazy Wiedzy. Mamy w planch również pewne ulepszenia dla Społeczności, które mamy nadzieję wprowadzić w przyszłości.

 

Sam transfer danych będzie największym wyzwaniem. Oto kilka najważniejszych informacji.

 • W pewnym momencie ustawimy bieżącą stronę do trybu „tylko do odczytu”. Nie będzie możliwości zadawania pytań i odpowiadania na nie, ale tylko wyświetlanie treści. Jest to konieczne w celu ostatecznego przeniesienia treści na nową platformę.
 • Dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić Cię co najmniej kilka dni wcześniej, zanim przejdziemy do trybu „tylko do odczytu”.
 • Fora będą zamknięte co najmniej przez trzy dni. Postaramy się, by ten czas był jak najkrótszy.
 • Istnieją jednak pewne niewiadome dotyczące tego końcowego procesu przenoszenia. Może on potrwać dłużej, niż się spodziewamy, a jeśli tak, będziemy polegać na Twojej cierpliwości.

Podczas gdy fora będą zamknięte, zachęcamy do przesyłania nam pilnych problemów technicznych za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres podamy później), a my dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć. Nie wysyłaj nam pytań dotyczących samej przeprowadzki, tylko te dotyczące pomocy technicznej. Jeśli możesz poczekać, aż ponownie otworzymy fora, tym lepiej!

 

Szczerze wierzymy, że nasze społeczności internetowe są wyjątkowe pod względem szczegółów, terminowości i trafności otrzymywanych przez nas informacji zwrotnych. Twoje członkostwo i uczestnictwo są doceniane. Dziękujemy Twoje uczestnictwo w forum i dziękujemy za wsparcie, podczas przeprowadzki.

 

Z poważaniem,

Matt, Andy, Tom, Miguel, Juraj, Serene i Ala

 

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto EnglishPlease do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko