Społeczność Lenovo

Przywitanie i dyskusja ogólnaDyskusja ogólna
Wszystkie Tematy
Opcje

18 POSTY

11-21-2019

Poland

20 Łączna liczba zalogowań

360 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 360
  • Message 1 of 4

ThinkBook 14-IML - czy będzie w Polsce dostępna wersja z baterią 57Wh?

2019-11-28, 19:09 PM

Jestem zainsteresowany zakupem modelu ThinkBook 14-IML. Specyfikacja jaka mnie interesuje to: Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB), 8GB RAM Soldered, 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe, 14" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, Keyboard Backlit English, Battery Integrated 57WH. Po przestudiowaniu PSREF tego modelu okazuje się, że na Polski rynek w podobnej konfiguracji z taką baterią jest tylko model 20RV00DFPB. Posiada on jednak matrycę 14" FHD (1920x1080) TN 220nits Anti-glare. Jest to spora różnica stąd moje pytanie. Czy jest szansa, że dostaniemy w Polsce ThinkBook 14-IML w takiej konfiguracji, jaką podałem?

Ala_Lenovo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie odnośnie wersji DisplayPort, teraz liczę na Twoją dociekliwość odnośnie konfiguracji:)

Rozwiązano! Idź do Rozwiązania
Odpowiedź
Opcje

4355 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1216 Łączna liczba zalogowań

41768 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 41768
  • Message 2 of 4

Dot.: ThinkBook 14-IML - czy będzie w Polsce dostępna wersja z baterią 57Wh?

2019-11-29, 8:21 AM

Cześć ,

Masz rację, żadna ze standardowych konfiguracji tego modelu przeznaczonych na polski rynek nie spełnia Twoich wymagań. Musiałbyś zdecydować się na inną matrycę lub inną baterię.

Kontaktowałam się z kolegą z pytaniem czy jeden z naszych partnerów handlowych mógłby przygotować niestandardową konfigurację na zamówienie. Dam znać jak tylko dostanę odpowiedź :)

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

Odpowiedź
Opcje

18 POSTY

11-21-2019

Poland

20 Łączna liczba zalogowań

360 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 360
  • Message 3 of 4

2019-11-29, 9:23 AM

Dziękuję za szybką odpowiedź! Najlepiej też żeby była to wersja z kartą WiFi 6 2x2AX with Bluetooth® 5, jeśli nie da rady to wtedy WiFi 5 2x2AC with Bluetooth® 5.

Pozdrawiam!

Odpowiedź
Opcje

4355 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1216 Łączna liczba zalogowań

41768 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 41768
  • Message 4 of 4

2019-12-02, 9:14 AM

Cześć ,

Kontaktowałam się z kolegami i niestety nie ma możliwości zamówienia pojedynczego egzemplarza spoza naszej oferty konfiguracji tego modelu.

Niestety, w tym przypadku nie ma innej opcji niż wybór jednej z dostępnych konfiguracji...

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

0 osób uznało to rozwiązanie za pomocne.

Ta odpowiedź mi pomogła

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty