Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetGaranti ve Servis
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

2 İLETİ

09-22-2020

TR

1 Oturum açma işleminin

25 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎09-22-2020
  • Lokasyon: TR
  • GÖRÜNTÜLEME: 25
  • Message 1 of 2

Lenovo'ya hakkım haram olsun

2020-09-22, 21:29 PM

İkiz çocuklarımın doğum günü için Tablet pc almaya karar verdim. 10 Eylül tarihinde a101 adlı marketten 1 adet e10 tablet aldım. Ürün 1 hafta sonra teslim edildi. Çocuklarımın ikiz olması nedeniyle aynı ürünü bir de hepsiburada.com'dan sipariş ettim. İki üründe elime geçince önce hepsiburadan gelen ürünü açıp kurulumu yaptım. Daha sonra da A101'den aldıgım tableti açtım. Ve ekranın sağ alt köşesinde karartı olduğunu fark ettim. Bunun üzerine ürünü kapatıp tekrar ambalajına koyarak A101'e gittim. Ama kutu açıldığı için servis tutanağı gerekiyormuş. İşte tam 1 haftadır 17Eylül'den beridir, Lenovo' ya ulaşmaya çalısıyorum. Telefonda en az 20dk bekledikten sonra hat kapanıyor, whatsapp desteğinde defalarca en az 45 dk bekletildikten sonra görüşme sonlandırılıyor. Mail göndermeye çalısıyorum hizmet meşgul uyarısı alıyorum. Resmen a 101-lenovo Türkiye ortaklığı ile dolandırılıyorum. Binlerce elektronik ürün almışımdır. İlk kez böyle lanet bir firma ile karşılaştır. Bu düpedüz sahtekarlık. Altı üstü ürünü servise göndermek için ne yapmam gerek diye soracağım. 

Ama ahdım olsun. 900tl 'lik bu sahtekarlık için 10 yılda geçse 10bin TL harcayacak da olsam kesinlikle o parayı size yedirmeyeceğim. 

Sosyal medya ekibini kim yönetiyorsa zaten allah yardımcısı olsun. Ne yazarsam yazayım dm' den ayrıntıları yazın diye her twite mention atıyor. Ama dm'ler okunmuyor bile. 

Ülke olarak geldiğimiz aciz durum böyle sorumsuz, dolandırıcıları bizlere musallat ediyor maalesef. 

cevap
Seçenekler

3414 İLETİ

01-10-2019

SK

1148 Oturum açma işleminin

36328 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: SK
  • GÖRÜNTÜLEME: 36328
  • Message 2 of 2

Re:Lenovo'ya hakkım haram olsun

2020-09-23, 13:55 PM

Merhaba @ercutombalak,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Şimdiye kadar hizmetimizle kötü bir deneyim yaşamanıza üzüldüm. Artan hizmet talepleri nedeniyle şu anda bazı gecikmeler yaşıyoruz, ancak size iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçmenin yollarını bu web sitesinde bulabilirsiniz:

https://pcsupport.lenovo.com/tr/tr/contactus

https://support.lenovo.com/tr/tr/supportphonelist

Çoğu durumda, ürünleri satın aldığınız mağazaya götürüp, onları servisimize göndermelerini istemeniz de mümkündür.

Bunların hiçbiri sizin için işe yaramazsa, lütfen bana iletişim bilgilerinizi içeren özel bir mesaj gönderin, size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

En çok Övgü Puanları alan Kullanıcılar

Kullanıcı Övgü Puanları

Tümü göster