Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetGaranti ve Servis
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

09-08-2020

Turkey

1 Oturum açma işleminin

15 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎09-08-2020
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 15
  • Message 1 of 4

Teknik Servis Rezaleti

2020-09-08, 8:24 AM

Teknik servise yolladığım ürünün fiyat ve teklif onayı için yollanan maili yaklaşık 2 haftadır bekliyorum. 2 kere canlı destek, 3 kere de whatsapp destek ile iletişime geçtim hiçbir seferde sorunum çözülmedi. Teklif tarafıma yollandıktan sonra 7 iş günü içerisinde ödemeyi yapmazsam ürünümün tarafıma tamir edilmeden yollanacağını biliyorum. Bir mailin yollanması neden bu kadar uzun sürüyor ve bu konuda neden hiç kimse bana yardımcı olmuyor anlamıyorum. Canlı desteklerin bana önerdiği çözümlerden hiçbiri işe yaramıyor. Önerilen çözümlerden ilki 0212 912 01 34 nolu numarayla iletişime geçmem. İki gündür arıyorum, telefonda yarım saat bekletildikten sonra hiç kimseyle konuşamadan telefon suratıma kapatılıyor. İkinci öneri https://support.lenovo.com/tr/tr/ adresinden geri arama talebi oluşturmam. Bunu denemek için siteye girdiğimde modelin desteklenmediğini öğreniyorum. Sosyal medya hesaplarını deniyorum, hiçbir şekilde cevap veya yardım alamıyorum. Bu destek sistemi gerçekten işe yarıyor mu yoksa tamamen göstermelik mi? Sorunumu çözebilecek bir kişi bile yok mu?

cevap
Seçenekler

5 İLETİ

08-23-2020

Turkey

12 Oturum açma işleminin

85 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎08-23-2020
  • GÖRÜNTÜLEME: 85
  • Message 2 of 4

Re:Teknik Servis Rezaleti

2020-09-08, 10:40 AM

Lenovo Türkiye servisi tamamen rezalet. Aynı şekilde bende cihazım ile ilgili bir sorun yaşadım ve kendilerine bir saat ulaşamadım. Telefonlar açılıp suratıma kapanıyor. WhatsApp görüşmeleri yarıda kesiliyor. Parayı alana kadar müşteri memnuniyeti, aldıktan sonra yallah yoluna.

cevap
Seçenekler

3987 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1188 Oturum açma işleminin

39618 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 39618
  • Message 3 of 4

2020-09-11, 14:32 PM

Merhabalar,

Servisimizle kötü bir deneyim yaşadığıniz için üzgünüm. Size en iyi şekilde yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz, ancak müşterilerden gelen daha yüksek hizmet talepleri ve parça eksiklikleri nedeniyle bazen size istediğimiz kadar hızlı yardımcı olamıyoruz.

@zosye Artık garanti kapsamında olmayan bir bilgisayara sahipsen ve resmi servis ortağımızdan ücretli bir servis onarımına ihtiyacın varsa, servisle doğrudan iletişime geçebilirsin. Onlar onarım fiyatlandırması konusunda size daha iyi yardımcı olabilirler:

https://www.bdh.com.tr/lenovo-onarim-hizmetleri-yedek

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

cevap
Seçenekler

2 İLETİ

09-22-2020

Turkey

1 Oturum açma işleminin

25 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎09-22-2020
  • GÖRÜNTÜLEME: 25
  • Message 4 of 4

2020-09-22, 21:37 PM

Ne şanslısınız. İletişime geçebilmek mucize.. Hayatınızda görebileceğiniz en kalitesiz firmaya denk geldik maalesef 

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En çok Övgü Puanları alan Kullanıcılar

Kullanıcı Övgü Puanları

Tümü göster