Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetGenel Sohbet
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

04-12-2021

Turkey

2 Oturum açma işleminin

20 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎04-12-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 20
  • Message 1 of 2

Legion 5 Kasaya Sürten Klavye

2021-04-12, 15:34 PM

İyi günler. 2 haftadır kullandığım Legion 5 15ARH05H model cihazımın klavyesinde aldığım günden beri yaşadığım, kullandıkça oturur dediğim şeyler var fakat oturacağa benzemiyor. 

Olay şu: CL tuşu köşelerden (serçe parmağımla basan birisiyim o yüzden sorun yaşıyorum) basıldığında algılamıyor, algılasa bile ikinci üçüncü seferde algılamamazlık yapıyor. Seri şekilde kapatıp açamıyorum dikkatlice basmadan. Mağazalardaki modellerde bu yok. Belli ki benim ürünümün sorunu. Bunun haricinde son zamanlarda oyunlara da vakit ayırabildim ve aynı durumun bir farklısını boşluk tuşumda yaşadım. Boşluk tuşu kasanın üst tarafına yakın. O yüzden 90 derece dik açıyla basmayıp, alttan basarsam kasaya sürtüyor ve bugün fark ettiğim kadarıyla izler oluşmaya başlamış sürten tarafta. 

Bunun için ne yapabilirim? Ürünü alalı 2 hafta olmadı. Bu Çarşamba 14. gün. Ürünü seviyorum ancak böyle fabrikasyon hatası bir şey için servis para isterse diye kara kara düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

https://youtu.be/Ss6XxKWc5bU

Arada çıkan "çıt" sesleri klavye tuşunun kasaya sürtmesinden kaynaklanıyor.

cevap
Seçenekler

5494 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1356 Oturum açma işleminin

49219 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 49219
  • Message 2 of 2

Re:Legion 5 Kasaya Sürten Klavye

2021-04-13, 8:52 AM

Merhaba @ Ahmet İhsan,

Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz!

Bazı mağazalar, satın alma tarihinden itibaren belirli bir süre içinde yeni satın alınan ürünlerin değişimine izin verir. İade koşullarını kontrol etmenizi ve mümkünse satıcıdan ürün değişimi yapmasını tavsiye ederim.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları