Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetGenel Sohbet
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

6 İLETİ

02-23-2021

Turkey

9 Oturum açma işleminin

30 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎02-23-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 30
  • Message 1 of 6

Lenovo 11. Nesil 16+gb i7 15.6 inch Laptop arıyorum. freedos dışında w10 yok mu, gelecek mi?

2021-06-21, 9:12 AM

Merhaba

1) Lenovo  15.6 inch 
16gb ram veya üstü,
i7  - 11. Nesil, SSD li
Laptop modeli arıyorum.  sadece  freedos görebildim
 w10 bulamadım, gelecek mi?

2) Sadece Online satanların dışında  mağazalarda (istanbul)  var mı?,
yoksa neden/ veya ne zaman satılmaya başlanacak?

cevap
Seçenekler

5515 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1361 Oturum açma işleminin

49389 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 49389
  • Message 2 of 6

Re:Lenovo 11. Nesil 16+gb i7 15.6 inch Laptop arıyorum. freedos dışında w10 yok mu, gelecek mi?

2021-06-24, 10:02 AM

Merhaba @OrhanX,

İlgilendiğiniz özelliklere sahip ancak daha küçük ekranlı bazı modeller bulabildim:

https://www.hepsiburada.com/lenovo/laptop-notebook-dizustu-bilgisayarlar-c-98?filtreler=islemcitipi:Intel%E2%82%AC20Core%E2%82%AC20i7;islemcinesli:11%E2%82%AC2eNesil;isletimsistemi:Windows%E2%82%AC2010%E2%82%AC20Pro,Windows%E2%82%AC2010%E2%82%AC20Home;ramsistembellegi:16%E2%82%AC20GB,32%E2%82%AC20GB,24%E2%82%AC20GB

Görünüşe göre bu özelliklere sahip 15 inç modeller de mevcut olmalı, ancak onları mağazalarda bulamadım. Örneğin ThinkPad T15 Gen 2, ilginizi çekebilecek bazı yapılandırmalara sahiptir.

https://psref.lenovo.com/Product/ThinkPad/ThinkPad_T15_Gen_2 

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap
Seçenekler

6 İLETİ

02-23-2021

Turkey

9 Oturum açma işleminin

30 Sayfa Görünümleri

• Message 3 of 6

Re:Lenovo 11. Nesil 16+gb i7 15.6 inch Laptop arıyorum. freedos dışında w10 yok mu, gelecek mi?

2021-06-24, 10:28 AM

Teşekkür ederim.
1) freedos olarak sadece online satılanlar sizin garantiniz kapsamında mı?
2)online olmaksızın  mağazalarda da satışı olacak mi?

3)Sizin garanti kapsamında olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?
4) Direk sizden nasıl satın alabilirim?
5) Aradığım özelliklerde 11. nesil 15.6 inch piyasaya ne zaman gelecek?

cevap
Seçenekler

5515 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

49389 Sayfa Görünümleri

• Message 4 of 6

2021-06-25, 8:59 AM

Merhaba @OrhanX,

Maalesef, Türkiye'de direkt satışımız yoktur, dizüstü bilgisayarlarımızı Türkiye'deki satış ortaklarımızdan satın almamız mümkündür: https://www.lenovo.com/tr/tr/wtb/ 
Bilgisayarlarımızı hem online mağazalardan hem de normal mağazalardan satın alabilirsiniz.

Satış ortaklarımızdan birinden yeni bir Lenovo bilgisayar alırsanız, Lenovo garantisi olacaktır. Satıcının web sitesinde garanti bilgilerine bakabilirsiniz. Hem Freedos hem de Windows önceden yüklenmiş bilgisayarlar Lenovo'dan garantilidir, ancak Windows önyüklemeli bilgisayarlar Lenovo'dan kurtarma dosyaları gibi bazı ekstra destek alabilirler.

İlgilendiğiniz özelliklere sahip modellerin mevcudiyetini sormaya çalışabilirim. Cevap aldığımda size haber vereceğim.

Selamlarımla,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

cevap
Seçenekler

6 İLETİ

02-23-2021

Turkey

9 Oturum açma işleminin

30 Sayfa Görünümleri

• Message 5 of 6

Ynt::Lenovo 11. Nesil 40gb i7 15.6 inch Laptop almak istiyorum

2021-07-04, 14:39 PM

Teşekkür ederim.

Tam da örneğin sitenizin link verdiği amazon dan bir ürününüzle ilgilenmiştim ki, Amazondan direk değil de oradaki bir satıcıdan olduğunu ve bu satıcının pek çok platformda yaptığı satışlar hakkında  çok şikayet olduğunu okuyunca vazgeçtim.
Amazon da bu şirketin memnuniyet oranı %74 idi. şikayet com da ise kendilerinin sattığı yüzlerce ürününüz hakkında şikayet vardı.
N11 de ise pek çok şikayet vardı.

Mediamarkt teknosa veya vatan gibi fiziksel lokasyonları olan mağazalarda aradığım bu kadar yüksek konfigurasyonlu ürünler yok:

örneğin:  Lenovo Lenovo Thinkbook 15 20VE00FSTX27 i7-1165G7 40GB 1TBSSD MX450 15.6" FullHD W10P Taşınabilir Bilgisayar ürününüz.

Sizin ürünleriniz almak istiyorum ama sizin itibarınızı düşürecek kadar şikayet olan ve her ne kadar lenovo Türkiye garantili sattıklarını söyleseler de sorun olunca ürünün garanti takibini kendilerinin yapacaklarını söylemeleri, ve şikayetlere göre, reklamı yapılan ürünlerinizin arkasında durmadıkları satılan ürünlerin içeriklerinin değiştirildikleri şikayetleri var.

Sonuç olarak bu ürünü direk sizden orjinal olarak olarak satın almak istiyorum.
ya bana fiziksel lokasyonu olan istanbulda bir mağaza ayrıntılarını verirsiniz ya da benim gibi lenovo nın bu modelinden önümüzdeki günlerde 2 veya 3 kişi için almayı planlayanları unutursunuz.

Diğer alternatif markalara örneğin dell almaya karar vereceğiz.

Yani top sizde

Bu sorunu sizin çözmeniz gerekiyor

cevap
Seçenekler

5515 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

49389 Sayfa Görünümleri

• Message 6 of 6

2021-07-06, 9:09 AM

Merhaba @OrhanX,

Hayal kırıklığınızı anlıyorum. Maalesef henüz Türkiye'de direkt satışımız yok. Umarım gelecekte doğrudan satışları da başlatırız, ancak şu anda ürünlerimizi satın almanın tek yolu satış ortaklarımızdır. Satış ortaklarımızdan birinden yeni (kullanılmamış) bir Lenovo bilgisayar satın alırsanız, garanti konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınıza sizi temin ederim.

Selamlarımla,

Ala

_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları