Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetGenel Sohbet
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

05-05-2020

United States of America

1 Oturum açma işleminin

0 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎05-05-2020
  • Lokasyon: United States of America
  • GÖRÜNTÜLEME: 0
  • Message 1 of 2

Lenovo X1 Yoga İ7 Think Pad Dokunmatik Ekran sorunu

2020-05-05, 13:03 PM

Yaklaşık 2,5 Yıl önce İstanbul'dan bir ana bayiden (Senelerden beri şirketimize bu bayiden Lenovo'nın farklı modellerden think pad cihazlar alıyorum ve hem cihazlardan hemde bayiden son derece memmnunum) yukarıda belirttiğim ürünü aldım. Her şeyiyle mükemmel bir cihaz. Fakat sürekli dokunmatik ekran sorunu yaşıyorum. Garanti süresinde iki kez ekranı değiştirdiler. garanti süresi yaklaşık 6 ay oldu en son ekran değişeli 6-7 ay oldu yine ekranda titreme başladı. İlk olarak ekranda arada sırada titremeyle başlayan sorun belli bir süre sonra tamamen karanlık bir ekran oluyor ve sonuçta şu ana kadar 2 kez yenilendi şu anda 2,5 yıl da 3. kez sorun yaşamak üzereyim.

1.  Bu sorun genel bir sorun mu yoksa benim cihazıma ait bir sorun mu?
  2. Şimdi ekranı ücretli değiştirmek zorundayım ve tahminimce bana maliyeti 1500-2000 tl civarında olacak. Bu ortalamayla devam edersek bundan sonra bu cihazı kullandığım ortalama her yıl başına 1 ekran maliyetiyle mi karşı karşıyayım

Bilgi ricasıyla

cevap
Seçenekler

5614 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1379 Oturum açma işleminin

50019 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 50019
  • Message 2 of 2

Re:Lenovo X1 Yoga İ7 Think Pad Dokunmatik Ekran sorunu

2020-05-06, 11:21 AM

Merhaba Son Kullanıcı,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Ekranı değiştirmek sorunu daha önce çözdüyse, ekranı değiştirmek dışında, bu durumda yapılabilecek çok şey yok. Görünüşe göre bu durumda şanssızdın - X1 Yoga ile buna benzer tekrarlayan sorunlar duymadım.

Maalesef, laptopun garantisini bittiyse ben sana yardımcı olamıyorum.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları