Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetGenel Sohbet
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

07-27-2021

Turkey

3 Oturum açma işleminin

10 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎07-27-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 10
  • Message 1 of 2

TELEFON VE MODELLERİ HAKKINDA TAVSİYE

2021-07-27, 16:31 PM

Motorola artık Türkiye'de olmalı birçok firma Avrupa ve Ortadoğu'ya Türkiye'den açılıyor Samsung Galaxy z flip Türkiye'de ortalama 8000 TL fiyatla satılıyor bu da vergiler dahil magaza satış fiyatı 933.89 dolar yani birçok telefon üreticisi Türkiye'de üretim dahi yaparken Motorola'nın Türkiye'de olmaması çok üzücü Çin'li üreticiler tüm dünyada güç kazanırken Lenovo ve Motorola piyasa koşullarına göre geç hamleler yapması düşündürücü tabi bu arada iPhone kendi app uygulama ve işletim sistemi iyi olması ona güç kazandırıyor birde Xiaomi gerek modelleri gerek kendi arayüz uygulaması gerek fiyat performans ürünleri ile zirveye doğru ilerlemesi Motorola ve Lenovo neyi bekliyor Lenovo bilgisayar tablet PC başarılı Motorola Telefon Telsiz Güçlerini Tam anlamıyla birleştirmeyi başaramadı bilgi çok önemli değil mi bilgi bazen parayla satın alınamaz bir yerde yanlış var yönetim farketmeli CEO görmeli gerek pazarlama gerek ürün olarak neden geride iPhone bozulan telefonu tamir etmeyip hemen değiştiriyor müşteri memnuniyeti herşeyden önemli Ben Türkiye'de ev aletleri satan İhlas pazarlama da çalışıyorum bence Türkiye'de daha önce ne yasadıysa yaşadı bir operatör le girebilir (Vodafone) mesela en azından büyük bir firma veya daha önce olduğu gibi Media Markt iPhone Türkiye'de garanti servis de Media Markt var Motorola RAZR giriş yapmalı ilk almayı düşünenler den biriyim hatta yine Motorola Z4 bazı değişiklikler yapılıp Z5 çıkmalı modülleri olmadan Z4 gibi ekran altı parmak izi okuyucu göz tarayıcı ön kamera ortadan sol köşeye gelmeli yada ekran altında görünmemeli arka kamera sağ köşeye gelmeli ve en az üçlü yada dörtlü kamera lidar tarayıcı olmalı ve daha sağlam olmalı gerekirse telefonun yanları çelik olmalı kolay ısınmamalı Qualcomm Snapdragon 888 t plus 5g olmalı Ram 12 GB olmalı 526 GB hafıza yada 1 TB olmalı Tanıdığım çok iş adamı Motorola Z2 kullandım çok memnundum artık hafıza yetmediği güncelleme olmadığı için Xiaomi kullanıyorum diyor aslında Motorola Türkiye'de olsa güncelleme olsa hemen alırım ve çevremde birçok iş adamı almayı düşünüyor Bence Türkiye'de Media Markt eskiden olduğu gibi olsa ve Türkiye dışındaki ülkelerde olduğu gibi troy olsa yani Motorola yı telefon verip yeni Motorola yı değişsek ve pazarlama stratejisi değişse arızalandığı zaman sorun yapmadan garantideki telefon hemen değişse fiyat politikası Türkiye'de ve vergi sistemi yüksek olan ülkelerde uygun şartlarda olsa xioami geçer. Motorola Z5 Çıkıp arayüz uygulaması iyi olmalı ve RAZR 3 gelmeli ben iki modeli de alırım ve çevremde RAZR 2 almayı düşünen bayan müşterilerim fazlasıyla var samsung Z flip almış akran kırılmış yada ekranın sol yada sağ köşesinde tamamen ekranı kaplayan çizgi olmasından dolayı şikayet edip Motorola RAZR 2 almayı düşünüp Türkiye'de olmamasından vazgeçen müşterilerim var artık bir hamle yapıp şartlara uygun xioami gibi hamleler yapması gerek artık uygun pazarlama stratejisi ile Türkiye'de ve Dünya'da zirve yapar güzel fikirlerim var belki sizin için ne kadar değerli olur bilmem ama ben hiçbir karşılık beklemeden yardımcı olabileceğimi söylüyorum saygılar sunarım iyi çalışmalar.

cevap
Seçenekler

5504 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1358 Oturum açma işleminin

49294 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 49294
  • Message 2 of 2

Re:TELEFON VE MODELLERİ HAKKINDA TAVSİYE

2021-07-28, 6:57 AM

Merhaba @Koksal,

Mesajınız ve nazik tavsiyeniz için teşekkür ederiz. Haklısınız, tüm Motorola telefonları şu anda Türkiye'de satın alınamıyor. Ne yazık ki, Lenovo ve Motorola'nın şu anda Türkiye'de doğrudan satışı yoktur ve telefonlar yalnızca 3. taraf satıcılar aracılığıyla satılmaktadır.

Yorumlarınızı Lenovo'daki uygun ekibe ileteceğim.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları