Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetHoşgeldiniz Mesajı ve Forum Kuralları
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

2607 İLETİ

01-10-2019

SK

1101 Oturum açma işleminin

32018 Sayfa Görünümleri

  • İLETİ: 2607
  • Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: SK
  • GÖRÜNTÜLEME: 32018
  • Message 1 of 1

Forumdaki çözümleri niye kabul etmeliyiz?

2020-06-09, 14:28 PM

Foruma yardım almak için geldiyseniz açıkça etiketlenmiş Kabul Edilen Çözümler ve Bilgi Bankası makalelerini bulabilmek başarınıza çok önemli olduğunu biliyorsunuzdur.

 

Başka bir topluluk üyesi yayınladığınız soruyu yanıtlarsa ve yanıtı sorununuzu çözerse, lütfen doğru cevabı sağlayan iletideki "Çözüm olarak kabul et" düğmesini tıklamak için bir dakikanızı ayırın.

 

Bunu yaparak, topluma değer katıyorsunuz:

 

 1) Kabul Edilen Çözümler, birisinin cevap vermesini beklemek yerine başkalarının yanıtı bulmasına yardımcı olur.

 

 2) Kabul Edilen Çözümler, Bilgi Bankası makalelerinde geliştirilebilir. Bir çözümü işaretlemeye zaman ayırarak, topluluğun genel bilgisine katkıda bulunuyorsunuz.

 

 3) Kabul Edilen Çözümler, arama sonuçlarında önceliklidir, bu nedenle bir çözümün işaretlenmesi, onu tanıtmaya yardımcı olur ve başkalarının bulma şansını artırır.

 

Bundan başka tartışmaya katılan ve önemli bilgi sağlayan diğer forum üyelerine övgü puanı verebilirsiniz. Topluluk üyelerinin katkıları takdir edilmesi hepimizi motive eder ve forumda kendimizi daha iyi hissettirir.

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto EnglishPlease do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

En çok Övgü Puanları alan Kullanıcılar

Kullanıcı Övgü Puanları

Tümü göster