iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla
Highlighted
Administrator
Administrator
İleti Sayısı: 394
Kayıt Tarihi: ‎01-10-2019
Ülke: SK
Görüntüleme: 114
Mesaj 1 / 1

Forum'a nasıl kaydolabilirim?

Bizim Lenovo Topluluğumuza kaydolmak için ilk olarak Lenovo ID'ye ihtiyacınız vardır. Onu sonra diğer Lenovo sayfalarında kullanabilirsiniz. Foruma kaydolmak için yukarı sağdaki 'Oturum aç' ögesine tıklayın. Sonra yaptıklarınız Lenovo ID'nizin olup olmadığına bağlıdır.

 

Untitled picture4.png

Eğer Lenovo ID'niz varsa 'Sign in' ögesini seçip e-posta adresi ve şifrenizi yazınız. Sonra, yeni pencerede, forumlarımızda kullanacağınız kullanıcı adı seçiniz. Birkaç dakika içinde e-postanıza bir mesaj gelecek, o mesajdaki linke tıklayarak forum oturumu açma kararınızı onaylamanız lazım.

 

Eğer Lenovo ID'niz yoksa 'Sign up' ögesini seçiniz. Sonra e-posta adresinizi yazıp şifrenizi seçiniz. Birkaç dakika içinde e-postanıza bir mesaj gelecek. O mesajdaki linke tıklayarak oturumu açma kararınızı onaylamanız lazım. Bunu yaptıktan sonra forumlarımızda kullanacağınız kullanıcı adı seçerek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Forumda ilk posta yazmadan önce e-postanıza gelen ikinci mesajdaki linke tıklayarak kararınızı onaylamanız gerekiyor.

Ala
Polish & Turkish Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English


Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.