iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Administrator
Görüntüleme: 98

 

Bizim Lenovo Topluluğumuza kaydolmak için ilk olarak Lenovo ID'ye ihtiyacınız vardır. Onu sonra diğer Lenovo sayfalarında kullanabilirsiniz. Foruma kaydolmak için yukarı sağdaki 'Oturum aç' ögesine tıklayın. Sonra yaptıklarınız Lenovo ID'nizin olup olmadığına bağlıdır.

 

Untitled picture4.png

Eğer Lenovo ID'niz varsa 'Sign in' ögesini seçip e-posta adresi ve şifrenizi yazınız. Sonra, yeni pencerede, forumlarımızda kullanacağınız kullanıcı adı seçiniz. Birkaç dakika içinde e-postanıza bir mesaj gelecek, o mesajdaki linke tıklayarak forum oturumu açma kararınızı onaylamanız lazım.

 

Eğer Lenovo ID'niz yoksa 'Sign up' ögesini seçiniz. Sonra e-posta adresinizi yazıp şifrenizi seçiniz. Birkaç dakika içinde e-postanıza bir mesaj gelecek. O mesajdaki linke tıklayarak oturumu açma kararınızı onaylamanız lazım. Bunu yaptıktan sonra forumlarımızda kullanacağınız kullanıcı adı seçerek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Forumda ilk posta yazmadan önce e-postanıza gelen ikinci mesajdaki linke tıklayarak kararınızı onaylamanız gerekiyor.

Was this information helpful?

Katkıda Bulunanlar