Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetHoşgeldiniz mesajı ve forum kuralları Knowledge Base

Forum'a nasıl kaydolabilirim?

 

Bizim Lenovo Topluluğumuza kaydolmak için ilk olarak Lenovo ID'ye ihtiyacınız vardır. Onu sonra diğer Lenovo sayfalarında kullanabilirsiniz. Foruma kaydolmak için yukarı sağdaki 'Oturum aç' ögesine tıklayın. Sonra yaptıklarınız Lenovo ID'nizin olup olmadığına bağlıdır.

 

Untitled picture4.png

Eğer Lenovo ID'niz varsa 'Sign in' ögesini seçip e-posta adresi ve şifrenizi yazınız. Sonra, yeni pencerede, forumlarımızda kullanacağınız kullanıcı adı seçiniz. Birkaç dakika içinde e-postanıza bir mesaj gelecek, o mesajdaki linke tıklayarak forum oturumu açma kararınızı onaylamanız lazım.

 

Eğer Lenovo ID'niz yoksa 'Sign up' ögesini seçiniz. Sonra e-posta adresinizi yazıp şifrenizi seçiniz. Birkaç dakika içinde e-postanıza bir mesaj gelecek. O mesajdaki linke tıklayarak oturumu açma kararınızı onaylamanız lazım. Bunu yaptıktan sonra forumlarımızda kullanacağınız kullanıcı adı seçerek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Forumda ilk posta yazmadan önce e-postanıza gelen ikinci mesajdaki linke tıklayarak kararınızı onaylamanız gerekiyor.

Bu bilgi yardımcı oldu mu?

Yes Yok hayır

YORUMLAR

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın

En çok Övgü Puanları alan Kullanıcılar

Kullanıcı Övgü Puanları

Tümü göster

X

Sil