Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Forum Kuralları ve Genel SohbetHoşgeldiniz Mesajı ve Forum Kuralları
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

5760 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1412 Oturum açma işleminin

51019 Sayfa Görünümleri

 • İLETİ: 5760
 • Kayıtlı: ‎01-10-2019
 • Lokasyon: Slovakia
 • GÖRÜNTÜLEME: 51019
 • Message 1 of 4

Lenovo Forumları - Topluluk Kuralları

2019-06-20, 7:26 AM

Bu topluluk kuralları, Lenovo’nun forumlarının, bloglarının ve diğer topluluk özelliklerinin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Bu forumların bir katılımcısı olarak, bu topluluk kurallarına uyacağınızı ve yayınladığınız / yüklediğiniz tüm faaliyetlerden ve içeriklerden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Lenovo’nun forumlarındaki tüm etkinlikler, Lenovo’nun Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Beyanı'na tabidir.

 

Lenovo Forumları'nın Amaçları:

Bu Topluluk, Lenovo ürün ve hizmetlerinin kullanıcılarının deneyimlerini ve uzmanlıklarını paylaşabilecekleri olumlu bir atmosfer sağlamak için oluşturulmuştur. Lenovo üyeleri tavsiye ile önerilerde bulunmak için belirli tartışmalara katılabilirken, bu forum özel ve personel desteği kanalı olarak tasarlanmamıştır. Bu, resmi olmayan ve halka açık bir forumdur ve Lenovo, burada yayınlanan bilgilerin ve tavsiyelerin doğruluğunu garanti etmez - aşağıdaki önemli “Garantilerin Reddi” bölümüne bakın.

 

Bu forumlara katılırken, hiçbir gizli veya özel bilgi göndermemelisiniz. Herhangi bir bilgi göndermeyi seçerseniz, bu bilgileri göndermekte özgür olduğunuzu ve Lenovo'nun bu bilgileri gizli tutma yükümlülüğü olmadığını kabul etmiş olursunuz. Ek olarak, Lenovo, bu bilgileri herhangi bir amaç için, herhangi bir fikir, kavram, know-how veya teknik de dahil olmak üzere, sizi tazmin etmek veya başvurunuzu kabul etmek zorunluluğu olmadan kullanmakta özgür olacaktır. Daha fazla bilgi için, lütfen Lenovo’nun Site Kullanım Koşulları ve Dış Gönderme Politikası’na bakın.

 

Davranış Kuralları - SORUMLULUKLARINIZ

Lenovo, tamamen kendi uygun gördüğünde aşağıda belirtilen örnekler gibi uygunsuz dil içeren postaları tartışma forumlarından kaldırma hakkını saklı tutar. Bunun gibi durumlarda, kullanıcı uyarılır ve gelecekteki katılımları yasaklanabiliır.

 

Yasaklar

- Gönderiler, forum kimlikleri veya e-posta adresleri küfür (zımni veya başka türlü) veya ırk / etnik köken, din, cinsiyet, milliyet veya siyasi inançları hedef alan nefret dilini içermez. Forum’da bu konular hakkında yazmak yasaktır. Bu kuralları ihlal eden gönderiler denetlenir ve kullanıcı uyarılır. Tekrarlanan olaylar foruma katılım yasağıyla sonuçlanabilir.

 

- Yazılı kelimeler, ifadeler, gönderilen resimler veya dış materyallere ilişkin bağlantılar dahil olmak üzere herhangi bir biçimde çıplaklık veya pornografi tolere edilmeyecektir.

 

- Forum üyelerine, Lenovo çalışanlarına veya şirket üyelerine karşı kişisel tehditler tahammül edilmeyecektir.

 

- Kişisel saldırılar yasaktır.

 

- Başka bir üyenin gönderdiği gerçeklere veya sonuçlara ilişkin fikir uyuşmazlığı belirtmek serbesttir, ancak objektif ve mantıklı bir şekilde ifade edilmelidir. Başkalarına her zaman size davranılmasını isteyeceğiniz gibi saygıyla davranın. Topluluğun Lenovo ürün ve hizmetleriyle daha fazla başarı elde etmek amacıyla tüm üyelerin deneyim ve bilgeliği paylaşma hedefiyle kurulduğunu unutmayın. Yorumlarınızın tartışmayı olumlu yönde ilerletmeye hizmet edip etmediğini düşünün.

 

- Trolling veya maksatlı bir şekilde tartışma bozulması yasaktır. Kışkırtıcı posta veya konu başlıkları kabul edilemez ve yönetilebilir. Kışkırtıcı veya gereksiz yere tartışmalı postalar trolling olarak kabul edilecektir. Forum moderatörleri veya yöneticilerle moderasyonu ile ilgili kararları konusundaki uzun tartışmalar, trolling olarak kabul edilir.

 

- Konuların düzeni bozmayın.

 

- Vendetta veya online kampanya yayınlanamaz.

 

- Belirli bir Lenovo politikasının, performansının veya prosedürünün, belirli bir üyenin beklentisini nasıl yerine getirdiği veya yerine getirmediği konusundaki endişelerini belirtmek kabul edilebilir, ancak bu forumu siparişleri iptal etmek, sistemleri iade etmek, yasal işlem yapmak veya Lenovo'nun normal iş süreçlerini aksatmak, geniş kitleleri örgütlemek veya teşvik etmek amacıyla kullanmak kabul edilemez.

 

-Özel veya gizli bilgilerin gönderilmesi yasaktır.

 

- Lenovo ve Lenovo'nun yetkili olduğu üçüncü şahıslar tarafından verilen ilanlar dışında ticari talep verilmez.

 

-Bu bir online alışveriş veya ticaret forumu olarak tasarlanmamıştır. Üyeler rutin olarak satılan ürünleri listeleyemez. "Aranan" postalara (örneğin, 701c sistemi arayan bir üye) bir kereye mahsus olmak üzere izin verilir. Bireyler ayrıca, genel tartışma alanında tek Lenovo ürünlerini veya doğrudan ilgili aksesuar öğelerini "satılık" olarak gönderebilir. Lenovo ile ilgili olmayan ürünler için gönderiler kabul edilemez (bu nedenle örneğin arabalar, tekneler, uçaklar, tenis raketleri, MP3 çalarlar kabul edilmez). Bir öğeyi ve onunla ilgili tüm gönderileri kaldırmak yetkisi forum yöneticilerine aittir.

 

- Etik olmayan, yasa dışı, ahlaksız veya güvensiz faaliyetlere yardım edecek veya mümkün kılacak hiçbir bilgi paylaşılamaz ve sorulamaz. Örneğin, garanti ürünlerinin tekrar kullanılması için şifre değişimi, kredi veya bankacılık bilgileri veya garanti hakkı bilgileriyle ilgili yayınlar yasaktır. Hiçbir mesaj, şifreler, kilitleme mekanizmaları, parmak izi taramaları dahil olmak üzere güvenlik önlemlerini devirmek amaçlı talimatlar içermez. Hiçbir posta, bu konularla ilgili içeriğin konumuna veya doğrudan linkler de sağlamaz.

 

- Üyeler tek bir online kişiliğe sınırlıdır. Üyeler, birden çok kimlik altında kayıt olamaz veya Lenovo topluluklarında birden fazla e-posta adresi kullanamaz. Bu kural Lenovo blogları ve forum için geçerlidir. Birden fazla kimlik altında yayın yapmak aldatıcı bir uygulama olabilir ve yanlış izlenimler yaratabilir. Tek bir ID / kişiliğin Lenovo bloglarına yanıt yorumları gönderirken veya aktif forum katılımında tutarlı bir şekilde kullanılması, tek topluluk üyesinin itibarını ve tanınmasını sağlar.

 

- Forumun yazılımını devirmeye veya bozmaya çalışmayın. Bunu yapmaya çalışan üyelerin üyelikleri yasaklanacaktır.

 

- Reklam veya tanıtım amaçlı mesaj veya imzalar yasaktır.

 

- Aşağıdakiler dışında kişisel blogların / web sitelerinin / sayfalarının / bağlı web sitelerinin / kaynaklarının kullanılmasına izin verilmez. Bağlantılar, Lenovo'nun yetkisi ve seçimiyle kaldırılabilir. Tekrarlayan suçlular, askıya alma ve / veya hesapların yasaklanması ile cezalandırılabilir.

 

Dış bağlantılar

Tartışma ile ilgili olduklarında ve içerilen bilgiler Lenovo forumlarında veya web sitelerinde mevcut olmadığında diğer sitelere dış bağlantılara izin verilir. Kullanıcıların, kişisel reklamlara, web sitelerine veya internet’teki diğer kişisel kaynaklara bağlantı vermek amacıyla konu bağlamasına veya yayınlamasına izin verilmez, çünkü bu reklam veya spam olarak kabul edilir. Bağlantılar / gönderiler Lenovo'nun kararıyla kaldırılacaktır. Dış bağlantılar, bu kılavuzun Yasaklar bölümünde listelenen konuları içeren sitelere link yayınlanmaz. Tekrarlanan suçlar forum üyeliğinin iptal edilmesiyle sonuçlanacaktır.

 

İmzalar

Üyeler, yardım teklif eden kişileri bilgilendirme ve destek olmak için forum imzalarında kullandığı bilgisayarın detaylarını paylaşmaya teşvik edilir. İmzalarda hiçbir resim bulunamaz. İmza satırında kişisel bir web sitesine veya başka bir internet kaynağına tek bir linke izin verilir. Ancak, bağlantı bu kılavuzların “Yasaklar” bölümünde listelenen konuları içeren hiçbir siteye yönlendirilmemelidir. İmzalarda reklam ya da spam içeren metin bulunamaz.

 

Gizlilik

Lenovo, her üyenin gizliliğine saygı duyar - bir Lenovo Forumuna erişerek veya bir posta göndererek, Gizlilik Bildirimimizi kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle, katılımcıların tüm topluluk üyelerinin ve Lenovo çalışanları ile telefonda konuştukları ya da e-posta yoluyla yazışmalarının gizliliğine saygı duymalarını istiyoruz. Tartışma içeriği, tam adlar, e-posta veya telefon numaraları gibi ögeleri ilgili kişilerin açık rızalarını almadan yayınlamak yasaktır.

 

GDPR - Avrupa Birliği

Avrupa Birliği’nin Genel Veri Koruma Yönetmeliğine (GDPR) uygun olarak, Lenovo kullanıcılarına Topluluk içindeki özel verilerini yönetmek için şeffaflık ve işlevsellik sağlıyor. Lenovo Topluluğu'nu 23 Mayıs 2018 veya sonrasında kullanarak, güncellenmiş politikamızı ve şart ve koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Gizli verilerinizi nasıl yöneteceğiniz hakkında daha fazla bilgi için bu Bil target=_blankgi Bankası makalesine bakın. 

 

Yönergeler ve Öneriler

Yeni bir konu oluşturmadan önce, mevcut ve ilgili tüm konu başlıkları için forumun uygun bölümünü arayın. Var olan bir konuşmayı ilerletmek, muhtemelen gereksiz olanı oluşturmaktan daha yararlı olabilir. Benzer bir şey bulursanız ancak konunuzun yeni bir konu oluşturacak kadar benzersiz olduğuna inanıyorsanız, başlığınızı dikkatlice seçerek yeni bir konu oluşturun (aşağıya bakın). Bulduğunuz ilgili konu veya konuların mevcut olduğunu not edin. Bu diğer kullanıcıların ve moderatörlerin mümkün olan en değerli yanıtları vermelerine yardımcı olacaktır.

 

Postaları doğru alana gönderin. Belirli bilgisayarlar ailesi, Thinkpads, Thinkcentres, Lenovo 3000, vb. bölümlere yeni konuları yazın. T, X, G, H vb. uygun sistem serisini seçin. Moderatörler konuları uygun bölümlere taşır.

 

Başlık konuları özenle seçiniz. Bir konu başlığı, tartışmanın konusunu doğru bir şekilde yansıtmalı ve mümkün olduğunca teknik olarak spesifik olmalıdır. Konuşmanın gelişmesine yardımcı olmayan kışkırtıcı veya duygusal ifadelerden kaçının. Konu başlıkları yalnızca forumdaki arama işlevleri için değil, genellikle Google, Yahoo, vb. web tarayıcıları tarafından kullanılır. Uygun konu başlıkları, daha geniş bir biçimde arama yapan üyelerin yanı sıra, Lenovo topluluğunun aktif üyelerine de yardımcı olacaktır. İyi bir konu başlığı örneği: Duraklattıktan sonra T Thinkpad’ında mavi ekran. Kötü bir konu başlığı örneği: Aptal bilgisayar kilitlenir - değersiz bir hurda. Moderatörler, uygun olmayan başlıkları değiştirebilir. 

 

Uygun olduğunda bir şeyi daha iyi anlatmak için resimler kullanın. Ayarların veya menülerin ekran görüntüleri, hata mesajları, bir sorunu anlamak ve çözmek için yardımcı olabilir. Bilgisayarların ve ortamlarının dijital resimleri de zaman zaman yardımcı olabilir.

 

Forumun zenginliğini ilerletmenin yollarını arayın. Bu forumun farkındalığını, tanıdığınız diğer Lenovo ürünleri kullanıcıları ile paylaşın. Özel ilgi alanlarına katılın. Genç üyelere rehberlik yapma fırsatlarını arayın - daha fazla bilgi edinme yolundaki kısayolları paylaşın. Yukarıdaki “Dış Bağlantılar” bölümünde açıklananlar dışında dış kaynaklara ve belgelere linkleri ekleyin. Sürekli olarak kaliteli cevaplar vererek kendilerini ayırt eden, kolektif anlayışı ilerleten ve belirli problemleri çözen üyeler daha yüksek derecelere ve ayrıcalıklara kavuşacaklardır.

 

Lütfen diğer konuların tartışmalarını genel alanda yapın.

 

Otomobillerden, gökbilimden, halk sanatlarından balık avlamaya kadar çok çeşitli konulara adanmış binlerce internet forumu vardır. Bu topluluk, Lenovo ürün, hizmetleri ve bunlardan yararlanan topluluk üyelerine adanmıştır.

 

Ülke Konumu

Üyeler kendi ülke konumlarını kişisel profillerinde belirtmelidir. Bu alan kayıt sırasında zorunludur. Satış, servis ve ürün seçenekleri ülkeden ülkeye değişebilir. Diğer ülkeler ve bölgelerden gelen topluluk üyelerinin hepsinin aynı metafor, sosyal referans veya argo ifadesi anlayışını paylaşmayabileceğini unutmayın. Bunu aklınızda tutarak gönderi yazarsanız, gönderiniz herkes tarafından daha kolayca anlaşılabilir. 

 

GARANTİLERİN REDDİ VE SORUMLULUK SINIRLAMASI

Lenovo, etkileşimli sayfalarında üçüncü şahıslar veya Lenovo temsilcileri tarafından yayınlanan bilgilerin, fotoğrafların ve diğer içeriğin doğruluğu veya eksiksizliğini teyit etmemekte olup bu tür bilgilerin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır. Forumlarda ifade edilen görüşler yazarlarına aittir, Lenovo’ya, yan kuruluşlarına veya iştiraklerina değil. Lenovo herhangi bir sorunun bu sayfalarda bulunan bilgilerin kullanımıyla çözülebileceğine dair hiçbir garanti vermez. Lenovo, bilgi vererek, herhangi bir telif hakkı, patent veya diğer fikri mülkiyet haklarına lisans vermez. İçerik göndermenin gönüllü olduğunu ve katılımınızla ilgili hiçbir şeyin bir çalışan-işveren ilişkisi, bir ortaklık, ortak girişim, birlik veya Lenovo ile acentelik ilişkisi oluşturmak olarak yorumlanmayacağını kabul edersiniz. Lenovo, herhangi bir zamanda, bu topluluk kurallarının herhangi bir bölümünü veya Lenovo forumları tarafından sağlanan hizmetlerin ve özelliklerin herhangi bir bölümünü değiştirebilir, ekleyebilir veya kaldırabilir.

 

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'nı ihlal etmeniz veya gönderdiğiniz bilgiler, fotoğraflar ve diğer içeriğinden kaynaklanan herhangi bir üçüncü tarafça yapılan avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere tüm taleplerden, Lenovo’yu ve bağlı şirketlerini ve yan kuruluşlarını ve çalışanlarının, memurlarının ve acentelerinin zarar görmesini engellemeyi ve tazmin etmeyi kabul edersiniz. Bu feragat ve sorumluluk sınırlaması, Lenovo'nun web sitelerinde yayınlanan Site Kullanım Koşullarında yer alan ek beyanlara ek olarak verilmiştir.

 

Lenovo Çalışanları ve Teknoloji Ortakları:

Forum kullanıcı hesabınızı oluştururken lütfen şeffaf olduğunuzdan ve anonim olmadığınızdan emin olun, kurumsal e-posta adresinizi kullanın; .com veya benzeri. Forumlara kaydolduktan sonra, topluluk rütbenizin şirket kurallarına uygun bir şekilde atanabilmesi için lütfen topluluk yöneticilerinden herhangi birine Özel Mesaj yoluyla ulaşın.

 

Herhangi bir zamanda çalışanlar veya ortaklar bir konuyla ilgili daha fazla araştırma yapmak amacıyla üyelerden kişisel veya özel bilgiler sağlamalarını isterlerse, üyelere istenen bilgileri özel mesajla göndermelerinin ve bilgilerin açık bir şekilde yayınlanmamasının tavsiye edildiğinden emin olunuz. Ayrıca çalışanların ve ortakların iletişim bilgilerini hiçbir zaman açık foruma göndermemeleri de tavsiye edilir.

Çalışanlar ve Ortaklar, lütfen Lenovo veya Lenovo’nun rakiplerinin yayınlanmamış ürünlerine ilişkin spekülasyonlar ve Lenovo'nun dahili veya gizli olan konulara ilişkin spekülasyonlara katılmamalılardır.

 

Sadece çalışanlar için: lütfen Lenovo D target=_blankavranış Kurallarını bildiğinizden emin olun.

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap
Seçenekler

2 İLETİ

05-27-2021

Turkey

3 Oturum açma işleminin

15 Sayfa Görünümleri

 • İLETİ: 2
 • Kayıtlı: ‎05-27-2021
 • Lokasyon: Turkey
 • GÖRÜNTÜLEME: 15
 • Message 2 of 4

Ynt::Lenovo Forumları - Smart performance

2021-10-06, 17:46 PM

Akıllı performans özelliği vantage uygulamasının destek bölümünde mevcut değil. Seri numarası : PF263EH4

cevap
Seçenekler

2 İLETİ

03-11-2021

Turkey

7 Oturum açma işleminin

40 Sayfa Görünümleri

 • İLETİ: 2
 • Kayıtlı: ‎03-11-2021
 • Lokasyon: Turkey
 • GÖRÜNTÜLEME: 40
 • Message 3 of 4

phone call recording

2021-10-08, 11:33 AM

Hello, Phone call recording,

and After recording the phone call,when I want to play this recording, Error notification appears as no phone record player found. (No program available to open this file)

How can I resolve this error? 

Thank you in advance for helping.

My phone information is below:

VIBE K5 Note (A7020a40) Smartphone 

SN: HB0MWV1P

PN: 8SSP68C05426HB4065T00TA

(This article was translated by google,

I hope it is understood)

Screenshot_2021-10-08-14-29-54-167.jpeg
cevap
Seçenekler

1 İLETİ

10-27-2021

Turkey

1 Oturum açma işleminin

15 Sayfa Görünümleri

 • İLETİ: 1
 • Kayıtlı: ‎10-27-2021
 • Lokasyon: Turkey
 • GÖRÜNTÜLEME: 15
 • Message 4 of 4

Ynt::Lenovo Forumları - Topluluk Kuralları

2021-10-27, 21:36 PM

Teşekkür ederim.

 

Antalya Tabela  
Antalya Tabela Reklam Dijital Ajans

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları

Tümü göster