iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla
Highlighted
Turbodr0
Punch Card
İleti Sayısı: 16
Ülke: US
Görüntüleme: 159
Mesaj 1 / 3

Lenovo IdeaCentre Q180 UEFI Destekliyor mu?

Herkese iyi günler. Format atacağım Windows 10 Pro fakat UEFI destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Özellikleri:

Intel Atom D2700 2.13GHz

2GB DDR3 1066

AMD Radeon HD 6450 A 

WD SATA II 500 GB 5400 RPM HDD

Administrator
Administrator
İleti Sayısı: 386
Ülke: SK
Görüntüleme: 155
Mesaj 2 / 3

Ynt: Lenovo IdeaCentre Q180 UEFI Destekliyor mu?

Merhaba @Turbodr0,

Kullandığın bilgisayar gayet eski olduğu için bu bilgilere ulaşmam kolay değil. Neyse ki bunu kolay bir şekilde öğrenebilirsin. Bu makalede bilgisayarın UEFI destekleyip desteklemediğini öğrenmenin iki yolu vardır Mutlu Gülümseme

Başka soruların olursa her zaman sorabilirsin Mutlu Gülümseme

Selamlarımla,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Turbodr0
Punch Card
İleti Sayısı: 16
Ülke: US
Görüntüleme: 151
Mesaj 3 / 3

Ynt: Lenovo IdeaCentre Q180 UEFI Destekliyor mu?

Şaka şaka. Evet UEFI desteği var. Çünkü F12'de UEFI yazılı USB varken UEFI: Sandisk Cruzer Blade 1.20 diyor. Sadece bilip bilmediğinizi denedim.