Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriIdeaPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

4787 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1249 Oturum açma işleminin

44619 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 44619
  • Message 1 of 1

Foruma hoş geldin!

2020-06-09, 14:08 PM

Merhaba!

Geldiğin için teşekkürler, bizimle burada olduğuna sevindim!

Benim adım Ala, bu forumun yöneticisiyim. Muhtemelen beni burada sık sık göreceksin. Forumun düzenini sağlamaya ve burada sorulan soruları cevaplamaya çalışıyorum. Her zaman tüm mesajlara cevap veremem, ancak bu forumu kullanıcı dostu bir yer haline getirmesi ve içerisinde çok sayıda yararlı bilgi bulunması için elimden geleni yapıyorum.

Lenovo cihazlarının bakımı ve kullanımı ile ilgili sorular, ürün incelemeleri, ipuçları göndermeni tavsiye ederim! Birinin sorununu nasıl çözeceğini biliyorsan - bilgini paylaşabilirsin 😊

Forumlarda yayınlamadan önce Forum Kurallarımızı okumanı ve sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atmanı tavsiye edrim.

Forumla ilgili herhangi bir yorumun varsa veya forumla ilgili görüşünü paylaşmak istiyorsan, tarayıcı penceresinde görünebilecek bir anketi doldurmanı öneririz (daha fazla oku).

Forumda görüşmek üzere!

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları