Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriIdeaPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

59 İLETİ

12-16-2020

Turkey

47 Oturum açma işleminin

505 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎12-16-2020
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 505
  • Message 1 of 1

[Rehber] Lenovo Vantage Sıfırlama

2021-04-16, 11:48 AM

Herkese merhaba,

Lenovo Vantage'da ki bazı özellikleri göremiyorsanız, bazı özellikler kaybolduysa, Lenovo Vantage uygulamasındaki değişiklikler etki etmiyorsa Lenovo Vantage uygulmasını sıfırlayabilirsiniz. 

Adım 1) Aygıt Yöneticisi'ni çalıştırın. (Device Manager)

Adım 2) System Devices bölümünü genişletin ve "System Interface Foundation V2 Device" adlı driveri kaldırın. Kaldırma işlemi sırasında alttaki kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

Önemli bir not: https://support.lenovo.com/pe/tr/solutions/HT506070 bu linkten de 2. adımın detaylarını görebilirsiniz.

Adım 3) Program kaldır veya değiştir bölümünden Vantage ile ilgili olan programları kaldırın ve bilgisayara restart atın.

Adım 4) Bilgisayar açıldıktan sonra "Microsoft Store" dan Lenovo Vantage uygulmasını kurun ve çalıştırın. Birkaç yüklemenin yapıldığını göreceksiniz.

Bu adımları eksiksiz takip ettiğinizde Lenovo Vantage'ın sıfırlandığını göreceksiniz. Yukarıda belirtilen "System Interface Foundation V2 Device" Lenovo Vantage tarafından tekrar kurulacak. Son adımdan sonra hala Lenovo Vantage ile ilgili sorun yaşıyorsanız bilgisayarı tekrar restartladığınızda veya birkaç saat içerisinde tamamen kurulduğunu görebilirsiniz. 

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları