Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriIdeaPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

02-27-2021

Tuvalu

1 Oturum açma işleminin

5 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎02-27-2021
  • Lokasyon: Tuvalu
  • GÖRÜNTÜLEME: 5
  • Message 1 of 2

TouchPad çalışmıyor.

2021-02-27, 21:17 PM

Herkese merhabalar. Yaklaşık 4 ay öncesinde aldığım IdeaPad 330-15IKB (Type 81DE) model bilgisayarımda touchpad arızası yaşıyorum. İlk kez kullanmak istediğimde gerek Lenovo Support gerek anonim kaynaklardan kontrol ettiğimde çözüme kavuşturamadım. Driver ve Windows 10 güncellemerinin tamamını yapmama rağmen aktif hale getiremedim. FN+10, Driver ve Bios seçeneklerini denedim. Varsa alternatif bir öneriniz hepsine açığım. 

cevap
Seçenekler

889 İLETİ

04-21-2020

Turkey

502 Oturum açma işleminin

9271 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎04-21-2020
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 9271
  • Message 2 of 2

Re:TouchPad çalışmıyor.

2021-02-28, 12:30 PM

Selamlar, geçmiş olsun

Bu sorunun sebebi donanım arızası mı yoksa hatalı bir sürücü yazılımı mı belirlemek lazım.

Arada hatalı bir Windows güncellemesi olduysa veya üçüncü taraftan bir sürücü yüklediyseniz sorun çıkarabilir.

Başlat -> Aygıt Yöneticisi üzerinden baktığınızda dokunmatik yüzey için sürücü sorunu simgesi (sarı renkli bir uyarı işareti) görüyor musunuz? Görüyorsanız sağ tıklayıp kaldırmayı seçiniz.

Bilgisayarınıza pcsupport.lenovo.com adresindeki Fare ve Klavye başlığındaki sürücüyü yükleyiniz.

Bilgisayarınızdaki sürücü güncelleştirmeleri için pcsupport.lenovo.com adresindeki otomatik işlevi veya Lenovo Vantage programını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda donanım taraması gerçekleştirmek hakkında bilgi almak için şu makaleye bakabilirsiniz: https://pcsupport.lenovo.com/tr/tr/solutions/ht510176

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları