Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriIdeaPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

3 İLETİ

06-20-2020

US

4 Oturum açma işleminin

35 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎06-20-2020
  • Lokasyon: US
  • GÖRÜNTÜLEME: 35
  • Message 1 of 5

V145-15AST ısınma sorunu

2020-06-20, 17:43 PM
Merhaba, birkaç gün önce sipariş ettiğim V145-15AST laptobum geldi. Ancak aşırı ısınıyor. Yeni olmasına rağmen neden bu kadar ısınıyor?
cevap
Seçenekler

2066 İLETİ

01-10-2019

SK

1067 Oturum açma işleminin

29893 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: SK
  • GÖRÜNTÜLEME: 29893
  • Message 2 of 5

Re:V145-15AST ısınma sorunu

2020-06-22, 9:11 AM

Merhaba @muzaffercky,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Laptopun ulaştığı sıcaklıklar nelerdir? Aşırı ısınmaya başladığında dizüstü bilgisayarında ne gibi işler yaparsın?

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

cevap
Seçenekler

3 İLETİ

06-20-2020

US

4 Oturum açma işleminin

35 Sayfa Görünümleri

• Message 3 of 5

2020-06-22, 9:43 AM

Ekran kartı sürücüsü yüklediğimde siyah ekran hatası verdi. Bundan dolayı çok kez açıp kapatıp bios menüsüne girdim. Sanırım ondan kaynaklandı. Şuanda ısınma problemi yok teşekkür ederim. 

cevap
Seçenekler

3 İLETİ

06-20-2020

US

4 Oturum açma işleminin

35 Sayfa Görünümleri

• Message 4 of 5

Ynt::V145-15AST ekran kartı problemi

2020-06-22, 10:03 AM

Trendyol üzerinden v145-15ast 81mt modeli ürünün özelliklerinden 2 gb harici ekran kartı yazıyordu. Ancak ben şuanda sadece 512 MB ekran kartı görebiliyorum. Benimle birlikte biri daha bu problemi yaşamı. Linkini bırakıyorum buraya: https://www.sikayetvar.com/lenovo-bilgisayar/lenovo-bilgisayar-s145-15ast-ekran-karti-sorunu 

Laptobumda 2 Gb ekran kartı var mı? Yoksa iade edeceğim. Varsa bu ekran kartını nasıl götüntüleyeceğim? Nasıl Kullanacağım?

Bu arada forumunuz çok kötü. Foruma soracağım. yazacak yer bulamıyorum. Forumda mesaj yaz kısmına yazarken göndereceğim kişi kullanıcı adını istiyor. Kullanıcı adı yazmayınca mesajınızı iletemiyorsunuz. Ben nerden bileyim kime sorcağımı topluluğunuza soruyorum işte. Peki nasıl oldu da bulup yazdınız diceksiniz, daha önceden bir soru sormuştum(onu da nasıl başarıp foruma soracak yeri bulduğumu hatırlamıyorum) ki onu da lenova profilime girip bulamıyorum cevaplanın mail ile bildirim geldi. Maile gelen linke tıklayınca şükür sorduğum souya ve cevabına uşaltım. Orda bir de yeni cevap adında buton vardı ona tıklayıp konuyu değiştirip yazdım. Lütfen bu işkenceyi kullanıcılara çektirmeyin. Siteniz çok kötü ve karmaşık. Ayrıca laptop modellerinize bakarken teknik özelliklerin çoğu yazmıyor. GittiGidiyor'a bakmanızı tavsiye ederim, çoğu teknik özellik yazıyor sitelerinden. Bu konuda sizden çok daha başarılılar.

cevap
Seçenekler

2066 İLETİ

01-10-2019

SK

1067 Oturum açma işleminin

29893 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: SK
  • GÖRÜNTÜLEME: 29893
  • Message 5 of 5

2020-06-22, 14:58 PM

Merhaba @muzaffercky,

Bu modelin teknik özellikleri, bu modelin 2GB VRAM'a sahip olduğunu söylüyor. Ancak grafik kartında yalnızca 512 MB ayrılmış RAM vardır. Gerisi GPU ve CPU arasında paylaşılır ve grafik kartı kullanımına göre otomatik olarak etkinleştirilir.

Kullandığın model giriş seviyesi bir dizüstü bilgisayardır ve genel olarak Microsoft Office veya web'de gezinme gibi günlük işler için tasarlanmıştır.

Forumumuz hakkında yorumların için teşekkür ederiz. Bu forumu herkes için daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyoruz. Yaşadığın sorunlarla ilgili biraz daha bilgi verebilir misiniz? Bu makale de sana yrdımcı olabilir:

https://forums.lenovo.com/t5/Ho%C5%9Fgeldiniz-Mesaj%C4%B1-ve-Forum-Kurallar%C4%B1/Yeni-posta-nas%C4%B1l-yazabilirim/m-p/4457847

Seamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

En çok Övgü Puanları alan Kullanıcılar

Kullanıcı Övgü Puanları

Tümü göster