iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla
BirDolar
Paper Tape
İleti Sayısı: 2
Ülke: TR
Görüntüleme: 216
Mesaj 1 / 5

ideapad 320-15AST Harici ekran kart sorunu

Laptopumda radeon 530 olmasına rağmen ne yaparsam yapayım r5 olarak görüntülenmesini değiştiremedim bu konuda çok sıkıntı çekiyorum nasıl düzeltebilirim?

Administrator
Administrator
İleti Sayısı: 738
Ülke: SK
Görüntüleme: 195
Mesaj 2 / 5

Ynt: ideapad 320-15AST Harici ekran kart sorunu

Merhaba @BirDolar,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Radeon 530 ekran kartı Aygıt Yöneticisinde görünüyor mu? Onun yanında herhangi bir işaret (mesela ünlem işareti) var mı?

Bütün sürücülerin (özellikle grafikler için) güncel mi? Bütün sürücüleri bizim destek sitemizde bulabilirsin.

Selamlarımla,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Highlighted
frht
Paper Tape
İleti Sayısı: 5
Görüntüleme: 183
Mesaj 3 / 5

R5 işlemci üzerindeki ekran kartınızdır, Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt var mı kontrol edebilir yada görüntüleme aygıtlarında microsoft standart görüntü gibi bir yazı var mı kontrol edebilirsin.
BirDolar
Paper Tape
İleti Sayısı: 2
Görüntüleme: 179
Mesaj 4 / 5

Evet her şeyim güncel ve sorunsuzdur fakat hala çözümünü bulamadım gdfv.png

Administrator
Administrator
İleti Sayısı: 738
Ülke: SK
Görüntüleme: 174
Mesaj 5 / 5

Merhaba @BirDolar,

Aygıt yöneticisinde her şey normal görünüyorsa, büyük ihtimalle her şey tasarlandığı gibi çalışıyor. Yeni bilgisayarda bilgisayarın kullanacağı grafik kartı seçme mümkünlüğü yoktur. Grafik kartlar otomatik olarak seçiliyor. Daha fazla bilgi için bu makaleyi okuyabilirsin. 

Grafik kartını test etmek istiyorsan 3DMark kullanabilirsin. O zaman Radeon 530 etkin olup olmadığını göreceksin. Ama Radeon 530 hala gayet ekonomik bir grafik kart olduğunu unutma, bazı programlar ve oyunlar istediğin gibi akıcı olmayabilir.

Selamlarımla,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.