Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriIdeaPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

2 İLETİ

03-17-2021

Turkey

1 Oturum açma işleminin

25 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎03-17-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 25
  • Message 1 of 4

ideapad gaming 3 scanning and repairing drive

2021-03-17, 5:43 AM

ben 03.03.2021 tarihinde gaming 3 laptopumu servise gönderdim değişim talebi ile ama ne beni aradılar ne sordular tamir edip gönderdiler. laptobum açıldığında scanning and repairing yazısı çıkıyor servisten önce böyle bir sorunum yoktu yeniden başlatılıyor esnasındaki noktacıklı çember gözükmüyor.

cevap
Seçenekler

5222 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1289 Oturum açma işleminin

47194 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 47194
  • Message 2 of 4

Re:ideapad gaming 3 scanning and repairing drive

2021-03-17, 9:14 AM

Merhaba @Yusufbalyen,

Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz!

Bilgisayarınızı servisimizden geri aldıktan sonra bu tür sorunlar yaşamanıza üzüldüm.

Bilgisayar sonunda başarıyla başlatılıyor mu? Öyleyse, Lenovo Vantage uygulamasında otomatik donanım tanılamayı çalıştırmayı deneyin ve herhangi bir sabit sürücü hatası olup olmadığını kontrol edin.

Bazen bu hata, bilgisayar düzgün kapatılmadığında ortaya çıkabilir. Windows'a önyükleme yaptıktan sonra Yeniden Başlat seçeneğini kullanarak bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin.

Lütfen, bunların herhangi biri yardımcı olursa bize haber verin :)

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap
Seçenekler

2 İLETİ

03-17-2021

Turkey

1 Oturum açma işleminin

25 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎03-17-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 25
  • Message 3 of 4

Ynt::ideapad gaming 3 scanning and repairing drive

2021-03-17, 9:44 AM

Merhaba Ala,

Ekstradan mikrofonumdan boğuk ses geliyor Bilgisayarımı her açıp kapadığımda böyle oluyor yani sıkıntı orada olmayabilir birden fişi çekip yada kapat tuşuna basıp kapatmıyorum. sol alttan windows menüsünden kapata basıp kapatıyorum. 

Sana birşey daha sormak istiyorum değişim veya iade talep etmeme rağmen neden tamir edilip gönderildi sizce?

cevap
Seçenekler

5222 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1289 Oturum açma işleminin

47194 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 47194
  • Message 4 of 4

Re:ideapad gaming 3 scanning and repairing drive

2021-03-17, 15:53 PM

Merhaba @Yusufbalyen,

Windows 10, hızlı önyükleme (Fast Boot) işlevine sahiptir. Bu, daha hızlı bir başlatma sağlamak için sistemin bilgisayarı tamamen kapatmamasına neden olur. Yeniden Başlat seçeneğini seçerek veya bilgisayarınızı kapatırken Shift düğmesini basılı tutarak bilgisayarınızı tamamen kapatabilirsiniz.

Lütfen bilgisayarınızı bu şekilde yeniden başlatmayı deneyin ve bunun yardımcı olup olmadığını kontrol edin.

Servis, daha önce tamiri yapılmamış cihazlar için iade veya iade taleplerini kabul etmeyebilir. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarınız yenisiyle değiştirilmek yerine onarıldı.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları