Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriIdeaPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

0 İLETİ

02-11-2020

United States of America

0 Oturum açma işleminin

0 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎02-11-2020
  • Lokasyon: United States of America
  • GÖRÜNTÜLEME: 0
  • Message 1 of 4

IdeaPad S145

2020-02-11, 8:24 AM

Ürünü 1 ay önce  aldım  fakat bazı sorunlar  var  pc kaynaklımı veya program kaynaklımı bilmiyorum    kullandığım web tarayıcılarda  ani media  oynatmalarında  tarayıcı birden donuyor  yanıt vermiyor    pc   de  herhangi bir donma olmuyor direk tarayıcı  donuyor  birde   yazı yazarken veya kopyalarken  fare imleci  durduk yere hareket ediyor   bu sorunları nasıl düzeltebilirim    umarım konuyu dogru yere açmışımdır.

cevap
Seçenekler

5756 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1411 Oturum açma işleminin

50994 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 50994
  • Message 2 of 4

Ynt: IdeaPad S145

2020-02-11, 11:58 AM

Merhaba ,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

İlk olarak tüm sürücülerin güncel olduğundan emin ol. Bilgisayarın için uygun sürücüleri bizim destek sitemizde bulabilirsin:

h target=_blankttps://support.lenovo.com/tr/tr

Yazı yazarken touchpad'ı yanlışlıkla dokunmuyor musun? Belki imleç bu yüzden hareket ediyor.

Fare ile ilgili başka bir sorun olup olmadığını öğrenmek için Aygıt Yöneticisinde fareyi bulup onun yanında bir ünlem işareti var mı diye kontrol edebilirsin. Orada bir sorun görünürse, sürücü güncellemesi yapabilirsin veya fareyi tamamen kaldırıp Donanım değişikliklerini tara tuşuna tıklayabilirsin.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap
Seçenekler

0 İLETİ

02-11-2020

United States of America

0 Oturum açma işleminin

0 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎02-11-2020
  • Lokasyon: United States of America
  • GÖRÜNTÜLEME: 0
  • Message 3 of 4

2020-02-12, 8:47 AM

fare sorununu çözdüm ama sürücüleri güncellememe rağmen  yine  donma sorunu yaşadım özellikle opera tarayıcısında çok sekme açıkken  yapıyor birden media oynatınca bi sorum daha var   elimde kingston 4gb 2rx8 pc3l-12800s-11-11-f3    ram var     kullandıgım ürüne uygunmudur  ramı yükseltmek istesem.

cevap
Seçenekler

5756 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1411 Oturum açma işleminin

50994 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 50994
  • Message 4 of 4

2020-02-12, 10:12 AM

Merhaba ,

Donmalar sadece tarayıcıda, çok sekme açıkken oluyorsa, büyük ihtimalle bazı sekmeleri kapatıp tarama verılarını temizlemesi durumu düzeltebilir. Bundan başka tarayıcının Ayarlarında bazı kullanmadığın uzantıları devre dışı bırakabilirsin. Kullandığın tarayıcının güncel olmasını da kontrol et.

Bu modele 8GB RAM takabilirsin, ama gördüğün kadarıyla kullanmak istediğin RAM DDR3 ve laptoptaki slot DDR4 olduğundan, bu RAM'ı kullanamazsın. Bilgisayara RAM takmak istersen DDR4 Ram'ı alman lazım.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları