Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Další diskuseKomunita fóra
Všechna témata fóra
Možnost

11021 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26855 Přihlášení

587900 Page Views

 • Příspěvky: 11021
 • Registered: ‎08-17-2015
 • Lokace: Slovakia
 • Náhledy: 587900
 • Message 1 of 1

Přestěhovali jsme se! (Aktualizováno 20.2.2020)

2019-12-31, 15:29 PM

 

Vítejte na našem novém komunitním webu. Minulý měsíc jsme byli na nové platformě na krátkou chvíli a doufáme, že na ní tentokrát zůstaneme.

 

Ale víme, co je podstatná otázka: Co se stalo s veškerým posledním obsahem? Krátká odpověď? Zanedlouho bude zpátky.

 

Když jsme se minulý měsíc přestěhovali, museli jsme jít do režimu „jen pro čtení“. To nám mělo poskytnout čas na přesun obsahu ze starého webu. Tento prostoj se prodloužil na 10 dní, mnohem déle, než jsme doufali. Nechtěli jsme to dělat znovu. Znovu se otevíráme s měsíční mezerou v našich údajích. Tento měsíc příspěvků bude přesunout do několika dnů a plánuje se, že se bude chronologicky posouvat zpět.

 

Omlouváme se za tuto mezeru. Vážíme si toho, že navštěvujete a účastníte se na komunitě. Museli jsme vyvážit fungující stránku a stálou kontinuitu, a tohle je výsledek.

 

Mezitím pokračujte v publikování jako obvykle. Pokud chybí něco důležitého z minulého měsíce, neváhejte a zveřejněte to znovu - s duplikáty se vypořádáme.

 

Samotný web bude vypadat trochu jinak, ale měl by fungovat téměř stejně jako předchozí web. Jak bude rok pokračovat, budeme vylepšovat a přidávat funkce. Prosím, informujte nás v téhle diskusi o všech problémech, které vidíte.

 

Ještě jednou děkujeme za návštěvu našich stránek a za výběr Lenovo / Motorola.

 

S pozdravem,

Matt, Andy, Tom, Juraj, Serene a Alicja

 

Máte problémy s přihlášením? Klikněte zde.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

(není relevantní)

 

Vítejte v našem novém domově!

Omlouváme se za velké zpoždění; Vítejte na našem novém webu. Přestože víme, že ve srovnání s naším starým domovem existujou mezery, doufáme, že dokážete udělat téměř vše, co šlo dříve. Vyzkoušejte to!

Chybí několik funkcí a položek. Citace předchozího příspěvku je jedna a některá videa a další prvky mohou z rozhovorů chybět. Pracujeme na rychlém odstranění těchto problémů.

Pokud narazíte na chyby nebo jiné problémy, pomozte nám prosím jejich zveřejněním níže. Uveďte prosím popisy, snímky obrazovky a odkazy, pokud je to možné, a přidáme je do našeho seznamu věcí, na kterých budeme pracovat.

Děkujeme za trpělivost a vítejte zpět!

 

S pozdravem,

Matt, Andy, Tom, Miguel, Juraj, Serene a Alicja

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Ahojte,
 

 

jak je vysvětleno níže, připravujeme náš přechod na novou platformu fór - a tah začíná dnes! V 17:00 UTC přejde tato komunita do režimu „jen pro čtení“. Na webu nebudete moci nic zveřejňovat, budete však moci procházet a číst příspěvky.

Naším cílem je znovu otevřít na naší nové platformě v pátek 10. ledna. Pokud zjistíme, že nejsme připraveni tak učinit, tento web se znovu otevře a my se přesuneme později, pravděpodobně v únoru. Přej nám štěstí! 

V příštích několika dnech, pokud máte problémy, problémy nebo otázky, které prostě nemohou čekat, máme pro vás možnost.

- Použijte tento formulář k odeslání otázky nebo problémů, které jsou naléhavé. Během této doby se budeme snažit reagovat prostřednictvím e-mailu. Pracujeme na vytvoření formuláře ve všech našich podporovaných jazycích, ale nemusí tam být okamžitě všechny.
- Můžeme také odesílat odchozí e-maily jako odpověď na příspěvky v komunitě, které ještě neobdržely odpověď nebo dosud nebyly vyřešeny.

Děkujeme za vaše členství, podporu a angažovanost. Uvidíme se na druhé straně!

S pozdravem,

Matt, Andy, Tom, Miguel, Juraj, Serene a Alicja

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

V blízké budoucnosti se naše fóra Lenovo a Motorola přesunou na novou platformu. Pracujeme na tom, aby byl přechod plynulý a snadný, ale pohyb této velikosti je vždy obtížný. V následujících řádcích naleznete informace o tom, co očekáváme, co neočekáváme a co je zatím neznámé.


Za prvé by nová stránka měla být velmi podobná aktuální stránce.

• Stejná přihlašovací údaje a stejné uživatelské jméno, atd.

 • Stránka vypadá trochu jinak, ale neměla by chybět žádná důležitá funkce.
 • Veškerý obsah v našich interaktivních komunitách bude přesunut na novou stránku.


Stanovili jsme několik bodů pro „Fázi 2“ stěhování, včetně dokončení a zdokonalení znalostní báze. Máme také několik vylepšení komunity, které chceme v budoucnu zavést.


Samotný přechod bude největší výzvou. Zde jsou klíčové body týkající se stěhování:

 • Aktuální stránku přepneme do režimu jen pro čtení v předem určenou dobu. Na fórech nebude možné zveřejňovat příspěvky ani odpovídat, pouze zobrazovat obsah. To je nezbytné, aby bylo možné přenést obsah na novou platformu.
 • Budeme se snažit, abychom vás informovali alespoň několik dní předem.
 • Fóra budou v režimu jen pro čtení po dobu nejméně tří dnů. Naším cílem je udržet tento čas co nejkratší.
 • V celém procesu jsou však nějaké neznámé. Může se stát, že stěhování bude trvat déle, než doufáme, a pokud by se jednalo o tento případ, budeme se spoléhat na vaši trpělivost.


Dokud budou fóra uzavřená, pošlete nám prosím e-mailem vaše naléhavé žádosti o podporu (adresa ještě bude zveřejněna) - uděláme vše, co bude v našich silách, abychom odpověděli. Neposílejte nám prosím žádné dotazy týkající se stěhování, ale zasílejte nám dotazy týkající se technické podpory. Pokud můžete počkat, až fóra znovu otevřeme, tím lépe!


Pevně věříme, že naše online komunity jsou jedinečné, pokud jde o podrobnosti, včasnost a relevanci zpětné vazby, kterou dostávají. Vaše členství a účast si ceníme. Děkujeme vám za členství ve fóru a za podporu v tomto kroku.


S pozdravem,


Matt, Andy, Tom, Miguel, Juraj, Serene a Alicja

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead


EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes

Zobrazit vše