anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
GrzegorzAgree
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎04-26-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 531
Wiadomość 1 z 6

Ideapad 5IKB (Type 81DE) Podłączanie dwóch zewnętrzny monitorów do laptopa

Kupiłem z firmy Lenovo laptop o modelu Ideapad 5IKB (Type 81DE) Laptop (ideapad) - Type 81DE. Proszę o przekazanie mi informacji w jaki sposób mogę podłączyć dwa lub trzy zewnętrzne monitory do laptopa. Posiadam tylko jedno wejście HDMI wbudowane w laptopie. Czy istnieją przejściówki z USB C na VGA/HDMI? Jeżeli tak to proszę o podesłanie modelu przejściówki kompatybilnej z moim laptoptem. Dodatkowo, chciałbym dostać informacje, które stacje dokujące są kompatybilne z moim laptotem w celu podłączenia 2 monitorów (1 monitor wbudowane wyjście HDMI, a drugi w stacji dokującej.

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 524
Wiadomość 2 z 6

Dot.: Ideapad 5IKB (Type 81DE) Podłączanie dwóch zewnętrzny monitorów do laptopa

Cześć @GrzegorzAgree,

Witaj w Społeczności!

Czy mógłbyś podać swój pełny numer modelu? Specyfikacje różnią się między sobą nieznacznie. Jeśli możesz podać mi numer modelu, pewnie będę mogła przekazać Ci bardziej precyzyjne informacje.

Jeśli chodzi o stacje dokujące niestety nie mamy żadnych stacji, które byłyby przetestowane pod względem kompatybilności z tym modelem. Zajrzyj tutaj: https://www.lenovo.com/us/en/docksSearch/. Jednak USB to uniwersalny port i jest spora szansa, że laptop będzie działał ze stacją dokującą USB.

Jeśli chodzi o monitory, zajrzyj tutaj i wejdź w link "Consumer Monitors - Option Compatibility Matrix". Następnie w pliku Excel, w zakładce Consumer, znajdź swój model i sprawdź jakie monitory są zaznaczone jako kompatybilne. Jest ich całkiem sporo. Informacja na stronie PSREF (na samym dole, po lewej stronie) wskazuje, że 2 zewnętrzne monitory powinny działać przy tym modelu, nie mam jednak pewności, czy nie stracisz wtedy obrazu na wbudowanym monitorze.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

GrzegorzAgree
Paper Tape
Wyświetleń: 518
Wiadomość 3 z 6

Dot.: Ideapad 5IKB (Type 81DE) Podłączanie dwóch zewnętrzny monitorów do laptopa

330-15IKB (Type 81DE)

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 409
Wiadomość 4 z 6

Cześć @GrzegorzAgree,

Chodziło mi o dłuższy numer modelu. W tym artykule znajdziesz informacje jak możesz go sprawdzić. Jeśli masz aplikację Lenovo Vantage, możesz go łatwo znaleźć również tam.

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 396
Wiadomość 5 z 6

Cześć @GrzegorzAgree,

Kontaktowałam się z dzałem zajmującym się stacjami dokującymi i jak wspomniałam nie mamy stacji dokującej oficjalnie wspierającej Twój model laptopa. Jednak mój kolega poleca ThinkPad USB 3.0 Pro Dock. Nie zapewni on ładowania laptopa i będziesz musiał wciąż korzystać ze swojej ładowarki, ale bedziesz mógł podłączyć monitor oraz inne akcesoria.

Dla pewności mozesz wciąż podesłać mi swój numer modelu (10 cyfr zaczynajacych się od: 81DE). Pamiętaj, żeby nie podawać na forum swojego numeru seryjnego (unikalny numer twojego laptopa) ani innych danych osobowych.

Pozdrawiam,

Ala

GrzegorzAgree
Paper Tape
Wyświetleń: 390
Wiadomość 6 z 6

Dziękuje sądzę że ThinkPad USB 3.0 Pro Dock rozwiąże mój problem!