anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Gruby
Nie dotyczy
Zarejestrowano: ‎06-14-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 244
Wiadomość 1 z 5

Ideapad 720 - problem z dyskiem?

Witam, parę razy gdy chciałem włączyć laptopa zacinał mi się na ekranie logowania, teraz gdy chce go włączyć laduje się 30minut, na ekranie logowania zacina, potem czarny ekran z 10minut (po odświeżeniu win+ctrl+alt+b) dopiero reaguje i zacina się na amen po czym wyskakuje blue screen....

W moim 15 letnim PC również miałem taki problem - wymieniłem dysk i śmiga dalej.

Czy możliwe by w pół rocznym laptopie padł dysk? 

Czy gdy oddam do serwisu, wymienią mi go na nowy? Czy lepiej zrobić to samemu i taniej? Żadnych plomb jako takich nie ma, obudowa lekko wgięta bo mi upadł na płytki - czy nie odrzuca gwarancji?

Oraz czy dostanę stary z danymi (z doświadczenia wiem że po podłączeniu pod komputer można wciąż korzystać z dysku, więc bym odzyskał coś chociaż)?

Gruby
Nie dotyczy
Wyświetleń: 241
Wiadomość 2 z 5

Dot.: Ideapad 720 - problem z dyskiem?

Jeszcze pytanie jak z windowsem? Jak miałem preinstalowany od nowości? 

Chyba lepiej oddać im w sereis niech robią - tylko czy znowu będę musiał płacić? Laptop za 3.5 klocka a takie rzeczy... 

13 letni Samsung chodzi aktualnie lepiej od w/w....

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 226
Wiadomość 3 z 5

Cześć @Gruby,

Witaj w Społeczności!

Masz rację, najlepszą opcją jest w tej chwili skontaktowanie się z naszym serwisem. Niestety bez możliwości obejrzenia laptopa i przeprowadzenia testów, nie jestem w stanie Ci nic więcej powiedzieć...

Nasi specjaliści w serwisie zbadają problem i zdecydują czy laptop kwalifikuje się do standardowej naprawy gwarancyjnej czy też będziesz musiał za tę naprawę zapłacić. 

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Gruby
Nie dotyczy
Wyświetleń: 222
Wiadomość 4 z 5

A jak mogę zgłosić? Bo w FAQ napisane że wysyłacie kuriera UPS, ale jak zgłosić? Nigdzie nie ma żadnej takiej opcji. 

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 219
Wiadomość 5 z 5

Cześć @Gruby,

Załączam listę autoryzowanych serwisów Lenovo: https://support.lenovo.com/sk/pl/solutions/ht118678.

To lista z całego świata, ale łatwo możesz przefiltrować ją w poszukiwaniu polskich punktów serwisowych. Możesz wybrać którykolwiek z serwisów na tej liście, na liście zamieszczone są również bezpośrednie kontakty.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.