Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Laptopy LenovoLaptopy IdeaPad
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

07-14-2021

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 1 of 2

Problem z ideapad 330

2021-07-14, 20:24 PM

Witam

Mam problem z moim laptopem lenovo ideapad330

Laptop uruchamia się lecz jedyne co się świeci to przycisk power, nie pokazuje się nic na ekranie, nie słychać dźwięków ze środka

Dwa tygodnie temu zauważyłem że bateria przestała się ładować, działał na samej ladowarce

Trzy dni temu wyłączyłem go, a jak chciałem go uruchomić odpalał się do Windowsa i resetował wydając cichy trzask

Aktualnie nie uruchamia się nic

Laptop nigdy nie był zalany, jedynym mankamentem są zawiasy które chodzą bardzo ciężko i przez to uszkodziły obudowę 

Odpowiedź
Opcje

446 POSTY

03-10-2021

Poland

223 Łączna liczba zalogowań

2545 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 2545
  • Message 2 of 2

Re:Problem z ideapad 330

2021-07-16, 6:01 AM

@ nagatopain wrote:

Witam

Mam problem z moim laptopem lenovo ideapad330

Laptop uruchamia się lecz jedyne co się świeci to przycisk power, nie pokazuje się nic na ekranie, nie słychać dźwięków ze środka

Dwa tygodnie temu zauważyłem że bateria przestała się ładować, działał na samej ladowarce

Trzy dni temu wyłączyłem go, a jak chciałem go uruchomić odpalał się do Windowsa i resetował wydając cichy trzask

Aktualnie nie uruchamia się nic

Laptop nigdy nie był zalany, jedynym mankamentem są zawiasy które chodzą bardzo ciężko i przez to uszkodziły obudowę 

Witaj @ nagatopain ,

jeśli doszło do uszkodzenia obudowy może to zostać uznane już jako usterka niegwarancyjna - zawsze warto przy pierwszych niepokojących objawach (cięższa praca zawiasów) od razu zgłosić urządzenie aby nie doszło np. do zatarcia zawiasów.

Jeśli chodzi o brak uruchomienia warto przetestować tzw. reset kondensatorów - jeśli doszło do przywieszenia powinno to rozwiązać problem:

Proszę odłącz zasilacz oraz wszelkie dodatkowe akcesoria, na wyłączonym urządzeniu przez conajmniej 60 sekund przytrzymaj przycisk POWER. Po czym zwolnij przycisk i podepnij zasilacz. Przetestuj działanie próbując uruchamić urządzenie standardowo.

Pozdrawiam,

Anna

Specjalista ds. pomocy technicznej

Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła, oznacz ją jako rozwiązanie.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty