anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Highlighted
Markus79pl
Blue Screen Again
Zarejestrowano: ‎05-20-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 329
Wiadomość 1 z 3

Wymiana dysku twardego a sprawa licencji na Windows 10

Witam.

Jestem posiadaczem laptopa ideapad 720

Chciałbym wymienić dysk twardy na dysk SSD, zastanawiam się jak wygląda sprawa licencji na Windows 10.

Jeżeli wymienię dysk to czy po instalacji Windowsa 10 będę miał aktywną licencję czy będę musiał kupić nową ?

Jak to jest z dzisiejszymi systemami operacyjnymi, system jest przypisany do sprzętu i wystarczy zainstalować system czy może sprawa ma sie inaczej ?

Prosił bym o pomoc i z góry dziekuje.

Pozdrawiam.

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 291
Wiadomość 2 z 3

Dot.: Wymiana dysku twardego a sprawa licencji na Windows 10

Cześć @Markus79pl!

Witaj w Społeczności!

Nie potrzebujesz nowej licencji Windowsa przy zmianie dysku twardego. Klucz Windowsa 10 powinien być przypisany do płyty głównej, a nie do HDD, ale dla pewności warto również upewnić się, że licencja Windows 10 jest przypisana do Twojego konta Microsoft. Zamieszczam poradnik jak to zrobic krok po kroku ze strony Microsoftu Emotikon: Szczęśliwy

Mam nadzieję, że powyższe informacje będą dla Ciebie przydatne.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Markus79pl
Blue Screen Again
Zarejestrowano: ‎05-20-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 285
Wiadomość 3 z 3

Dot.: Wymiana dysku twardego a sprawa licencji na Windows 10

Dziękuje bardzo za pomoc.

Pozdrawiam.