Społeczność Lenovo

Laptopy LenovoLaptopy IdeaPad
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

09-13-2020

PL

1 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 1 of 3

ideapad Gaming 3-15IMH05 touchpad nie działa

2020-09-13, 10:15 AM

Dzień Dobry, w moim laptopie przestał działać touch pad po przywróceniu systemu do ustawień fabrycznych. Nie mogę zainstalować żadnego sterownika ponieważ nie pokazuje się on nawet w menadżerze urządeń. Próbowałam instalować Intel serial-IO driver ponieważ pisało tak na oficjalnej stronie, lecz niestety nie rozwiązało to mojego problemu i touchpad nadal nie działa. Touchpad nie jest również wyłączony przyciskiem F + Fn.

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

09-18-2020

PL

1 Łączna liczba zalogowań

5 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 5
  • Message 2 of 3

ideapad Gaming 3-15IMH05 touchpad nie działa

2020-09-18, 21:58 PM
Ta sama sytuacja występuje u mnie - dzisiaj zakupiłem laptopa, od samego początku z touchpadem mam problemy. Działał przez chwilę, po aktualizacji sterowników oraz windowsa przestał.
Odpowiedź
Opcje

2940 POSTY

01-10-2019

SK

1122 Łączna liczba zalogowań

33748 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 33748
  • Message 3 of 3

Re:ideapad Gaming 3-15IMH05 touchpad nie działa

2020-09-21, 12:32 PM

Cześć!

Przepraszam za opóźnienie, byłam na urlopie.

Na stronie wsparcia sterownik touchpada pokazuje się jako niedostępny, ponieważ standardowy sterownik Windowsa działa bezproblemowo na tym modelu. Właściwy sterownik można zainstalować przez Windows Update. Przed instalacją sterowników touchpada, upewnijcie się jednak, że macie prawidłowo zainstalowane sterowniki Chipsetu (szczególnie wspomniany sterownik Intel Serial-IO (SIO)). Jeśli wcześniej instalowaliście ten sterownik, spróbujcie przeinstalować go jeszcze raz. Warto też zrobić skan sterowników w aplikacji Lenovo Vantage by upewnić się, ze wszystkie sterowniki od Lenovo sa aktualne.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko