anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Administrator
Wyświetleń: 271

Pytanie

Kupiłem nowy laptop z serii Lenovo G580. Po zainstalowaniu wersji Windows 7 Ultimate x64 bit, problem ujawnił się po zainstalowaniu sterownika Lenovo.

Kiedy zainstalowałem sterownik graficzny Intel HD 3000 i zrestartowałem laptopa, Wındows nie mógł normalnie się uruchomić. Wystąpił błąd, więc został uruchomiony program naprawczy. Ale ten program nie zdołał rozwiązać problemu. Później próbowałem ponownie załadować system Windows, ale pojawił tylko niebieski ekran.

Próbowałem ponownej instalacji systemu Windows, ale po ponownym uruchomieniu systemu menu startowe nie było wyświetliło się po naciśnięciu klawisza F12. Klawisz F2 również nie działał.

Rozmawiałem z ekspertem ds. pomocy technicznej Lenovo, który zaproponował mi wyjęcie baterii i ładowarki i naciśnięcie klawisza start przez 30 sekund.

W dalszym ciagu nie mogę uzyskać dostępu do menu uruchamiania.

Wersja BIOS to 62cn34ww.

Odpowiedź

Poniższa sugestia to tylko przewodnik rozwiązywania problemów. Jeśli po wykonaniu tych kroków problem wciąż występuje, wyślij maszynę do serwisu, aby uzyskać dalszą pomoc.

• Spróbuj usunąć dysk twardy, a następnie naciśnij przycisk F2, aby wejść do systemu BIOS
  • Jeśli uda Ci się wejść do BIOS-u, powinieneś ustawić domyślne ustawienia
  • Zapisz ustawienie, naciskając klawisz F10 i wyłącz urządzenie
  • Podłącz dysk twardy i sprawdź, czy można wejść do BIOS-u przez F2 i F12, aby zobaczyć menu startowe

Was this information helpful?

Autorzy