anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Highlighted
Krzysiek1979r
Fanfold Paper
Zarejestrowano: ‎03-19-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 240
Wiadomość 1 z 4

ThinkPad P52s przycina podczas pracy

Witam kupiłem ostatnio ThinkPada P52s wyposażony w i7-8550U 16GB RAM, matrycę 4K, kartę integrę UHD Graphics 620 + Nvidia Quadro P500, dysk Lenovo SSD 512 GB LENSE20512GMSP34MEAT2TA oraz Windows 10 Pro (wersja 1809), BIOS N27ET34W (1.20 ).

Niestety od początku mam z nim problem na czystym oryginalnym systemie (preinstalowanym) system strasznie tnie. Praktycznie co parę sekund kursor przycina.

Zaktualizowałem system i wszystkie sterowniki i dalej to samo. Postanowiłem więc ściągnąć ze strony Microsoftu system i przeinstalować. Zainstalowałem system oraz wszystkie sterowniki i dalej to samo. W obydwu przypadkach systemy były czyste czyli bez żadnych dodatkowych programów. Nie instalowałem również żadnych programów antywirusowych (oczywiście jest ten z Win10) zrobiłem wszystkie testy diagnostyczne zarówno z poziomu Biosu jaki i softu Lenovo i wszystko ok. Zrobiłem test dysku i też wydaje mi się że jest ok. otrzymałem kod po teście FINAL_RESULT_CODE U1MQK2GS5-RHUGZG cokolwiek to znaczy

Co mogę zrobić, żeby komputer działał poprawnie. Obecnie wgrywanie potrzebnych mi aplikacji nie ma sensu gdyż nie da się na nim pracować.

Pozdrawiam

Krzysiek

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 142
Wiadomość 2 z 4

Dot.: ThinkPad P52s przycina podczas pracy

Cześć @Krzysiek1979r,

Witaj w Społeczności!

Przejrzałam inne nasze fora i nie natknęłam się na podobny problem.

Korzystasz z touchpada czy zewnętrznej myszy? Jeśli używałeś Touchpada, spróbuj podłączyć zewnętrzną mysz, a jeśli używałeś myszy, sprawdź czy to samo się dzieje po odłączeniu myszy podczas korzystania z touchpada.

Kolejna sprawa to sterowniki: ściągałeś je bezpośrednio ze strony Lenovo czy przez Windows Update? Ten ostatni czasem może zainstalować nieprawdłowe sterowniki, dlatego polecamy ściąganie ich bezpośrednio ze strony wsparcia lub przez aplikację Lenovo Vantage.

Daj znać czy podane kroki Ci pomogły.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Krzysiek1979r
Fanfold Paper
Zarejestrowano: ‎03-19-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 102
Wiadomość 3 z 4

Witam
Wydaje się, że problem został rozwiązany. Po wymianie wszystkich logów z serwisem Lenovo.
Dzisiaj przyjechał technik i wymienił płytę główną. Czyli w zasadzie całe bebechy. Bo na płycie jest wlutowany procesor i karta nVidii.
Jak na razie wydaje się że nic nie przycina, zobaczymy jak będzie dalej jak coś to dam znać.
Pozdrawiam
Krzysiek
Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 100
Wiadomość 4 z 4

Cześć @Krzysiek1979r!

Cieszę się, że Twój problem  został rozwiązany. Dzięki za informację Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli mogę Ci jeszcze jakoś pomóc, daj znać.

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.