anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Krzysiek1979r
Fanfold Paper
Zarejestrowano: ‎03-19-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 431
Wiadomość 1 z 5

ThinkPada P52s i zewnętrzny monitor

Witam

Posiadam ThinkPada P52s wyposażony w i7-8550U 32GB RAM, matrycę 4K, kartę integrę UHD Graphics 620 + Nvidia Quadro P500, dysk Samsung SSD 960 Pro 2TB oraz Windows 10 Pro (wersja 1809). Chciałbym do niego podłaczyc duży zewnętrzny monitor. Zastanawiam się nad monitorami szerokkątnymi np 34" 21:9 o rozdzielczości 3840x1600 lub 3440×1440 mam więc pytanie czy karty (głownie P500) obsłuży takie rozdzielczości? Znalazłem w specyfikacj taką wzmiankę "Max resolution: 4096x2304@60Hz (USB Type-C);  4096x2160@30Hz (HDMI)" Czyli teoretycznie da się, ale pamiętazm kiedyś z dawnych czasów, że miałem problem z ustawienieniem niezbyt typowej rozdzielczości na starym komuterze z Windowsem 7 więc teraz chcą to sprawdzić, zanim kupię monitor za klika tysięcy.

Pozdrawiam

Krzysiek

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 422
Wiadomość 2 z 5

Dot.: ThinkPada P52s i zewnętrzny monitor

Cześć @Krzysiek1979r,

Witaj ponownie!

Nie mam możliwości w tej chwili sprawdzić takiej konfiguracji, ale zgodnie ze specyfikacją techniczną powinna ona działać. Na 100% możesz to sprawdzić dopiero po podłączeniu monitora do laptopa.

Lista monitorów, których prawidłowe działanie możemy zagwarantować znajduje się pod tym linkiem: https://pcsupport.lenovo.com/sk/en/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-t-series-laptops/thinkpad-...

Rozumiem, że w przypadku tak drogiego zakupu oczekiwałbyś bardziej jednoznacznej odpowiedzi. Mogę Ci jedynie poradzić dokładne zapoznanie się z zasadami zwrotu produktów w konkretnym sklepie oraz sprawdzenie do kiedy można tam zwrócić towar bez podania przyczyny. 

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Krzysiek1979r
Fanfold Paper
Wyświetleń: 394
Wiadomość 3 z 5

Witam

Dziękuję za odpowiedż będę sprawdzał. Podzielę się spostrzeżeniami.

mam jeszcze jedno pytanie w monitorze, który zamierzam kupić jest port USB-C z opcją ładowania/zailania urządzenia o mocy 90W.

Czy port ładowania z P52S może być wykorzystywany również do przesyłania wizji, danych czy audio?

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 387
Wiadomość 4 z 5

Cześć Krzysiek!

Poniżej załączam strone PSREF zawierającą specyfikacje techniczne P52s. Znajdziesz tam informację (zakładka Specifications, sekcja Ports), że dwa porty USB C, w które wyposażony jest laptop, mają funkcje Power Delivery oraz Display Port Emotikon: Szczęśliwy

http://psref.lenovo.com/Product/ThinkPad/ThinkPad_P52s

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Highlighted
Krzysiek1979r
Fanfold Paper
Wyświetleń: 372
Wiadomość 5 z 5

Witam

Dziękuję bardzo za odpowiedź tego szukałem :-)