Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Laptopy LenovoLaptopy Yoga
Wszystkie Tematy
Opcje

7 POSTY

08-21-2020

Poland

5 Łączna liczba zalogowań

25 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 25
  • Message 1 of 12

Lenovo Yoga 310-11IAP

2020-08-21, 20:13 PM

Witam,

Mam poważny problem z laptopem. Ostatnio zrobiłem reinstalacje systemu, po czym okazało się, że laptop stracił funkcję dotyku.

Próbowałem robić kilka rzeczy z HID itd, lecz bez skutu.

Załączam screeny menadżera urządzeń .

Nie mam pojęcia o co chodzi, bardzo proszę pomoc. 

Model laptopa to : Lenovo Yoga 310-11IAP

Odpowiedź
Opcje

5494 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1356 Łączna liczba zalogowań

49219 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49219
  • Message 2 of 12

Re:Lenovo Yoga 310-11IAP

2020-08-24, 8:23 AM

Cześć @Olin1143,

Witaj w Społeczności!

Czy instalowałeś wszystkie sterowniki do swojego modelu bezpośrednio z naszej stronie wsparcia?

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/yoga-series/yoga-310-11iap/downloads/driver-list

Jeśli masz zainstalowane właściwe sterowniki, spróbuj odinstalować Urządzenie I2C HID, przy którym pojawia się błąd w Menedżerze Urządzeń (kliknij prawym klawiszem myszki w odpowiednie urządzenie i wybierz opcję Odinstaluj). Następnie zrestartuj komputer i sprawdź czy błąd wciąż występuje.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

08-21-2020

Poland

• Message 3 of 12

2020-08-24, 13:12 PM
Problem mam w tym, że nie chce mi się zainstalować sterownik " Intel integrated Sensor Solution - 10 [64] " Naczy instaluję go, lecz później znowu się pokazuje, że jest rekomendowany do zaktualizowania. Spróbowałem odinstalować Urządzenie I2C HID, lecz nic nie pomaga. Po restarcie pokazuje się spowrotem ten błąd w tym samym miejscu. Proszę o pomoc @Ala_Lenovo
Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

08-21-2020

Poland

• Message 4 of 12

2020-08-24, 14:29 PM

Zauważyłem, że w systemie pisze, że nie ma obsługi pióra ani dotyku. Czy da się to zmienić ? @Ala_Lenovo 

Odpowiedź
Opcje

5494 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 5 of 12

2020-08-25, 8:33 AM

Cześć @Olin1143,

W jaki sposób wyszukujesz sterowniki do pobrania? Czy wyszukujesz je na naszej stronie wsparcia po wpisaniu swojego numeru seryjnego? Czy używasz aplikacji Lenovo Vantage? Zawsze upewnij się, że sterownik, ktory ściągasz jest przeznaczony dla Twojej wersji systemu operacyjnego.

Czy podczas instalacji sterownika pokazuje się jakiś błąd? Czy też wygląda jakby się poprawnie instalował a następnie znów pokazuje się jako zalecany do ściągniecia? 

W Menedżerze Urządzeń spróbuj zaktualizować sterownik urządzenia, przy którym pokazuje się bląd wybierając sterownik spośród sterowników dostępnych na komputerze (wybierz sterownik wcześniej ściągnięty z naszej strony wsparcia). Kliknij urządzenie prawym klawiszem myszki - Aktualizuj sterownik - Wybierz z listy.

Pozdrawiam,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

08-21-2020

Poland

• Message 6 of 12

2020-08-25, 9:26 AM

Sterowniki do pobrania wyszukuję poprzez aplikację Lenovo Vantage, ponieważ jak pobieram poprzez stronę wsparcia to zatrzymuję się na " aktualizowanie 50 % ". Oczywiście na stronie wyszukuję swój po numerze seryjnym, dokładniej, klikam " wykryj swój produkt " i strona sama wyszukuje mój numer seryjny. 

Po ściągnięciu z aplikacji i zainstalowaniu nowego sterownika oraz ponownym uruchomieniu, jest tak jakby był poprawnie zainstalowany bez błędów, tylko cały czas ten sam sterownik jest zalecany do zaktualizowania.

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

08-21-2020

Poland

• Message 7 of 12

2020-08-25, 9:43 AM
Udało się ściągnać i zainstalować sterownik Intel Integrated Sensor Solution 10, lecz na stronie pojawia się ten sam problem co w aplikacji. Instaluję wszystko dobrze, a później jak wyszukuje czy są jakieś aktualizacje to Sensor Solution jest znów do aktualizacji. Czy może to być wina Windowsa ?
Odpowiedź
Opcje

5494 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 8 of 12

2020-08-25, 14:05 PM

Cześć @Olin1143,

Jeśli masz zainstalowany najnowszą wersję Windowsa 10 (2004), to problem może być spowodowany przez tę wersję Windowsa. Twój model nie został umieszczony na liście modeli kompatybilnych z tą aktualizacją:

https://support.lenovo.com/us/en/solutions/ht510448

Jeśli problem tkwi w zainstalowanej wersji Windowsa, zalecałabym powrót do poprzednio używanej wersji systemu operacyjnego.

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

08-21-2020

Poland

• Message 9 of 12

2020-08-25, 14:14 PM
W jaki sposób mógłbym cofnąć się do poprzednio używanej wersji Windowsa ( opcja recovery odpada ) ?, czy jest jakiś link, gdzie mógłbym ściągnąć tą wersję na przenośny dysk lub mógłbym prosić o nazwę poprzedniej wersji ? I tak mam zainstalowaną najnowszą wersję.
Odpowiedź
Opcje

5494 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 10 of 12

2020-08-26, 9:50 AM

Cześć @Olin1143,

Jeśli nie zachowałeś kopii zapasowej poprzedniego systemu operacyjnego, możesz skorzystać z usługi Lenovo DDRS w celu przygotowania instalacyjnego pendrive'a:

https://support.lenovo.com/pl/pl/solutions/ht103653

Możesz wtedy zrobić czystą instalację systemu operacyjnego na komputerze.

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty