Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Laptopy LenovoLaptopy Yoga
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

11-17-2020

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 1 of 1

Yoga 720-13 nie uruchamia się bez zasilacza

2020-11-17, 19:57 PM

Cześć wszystkim

Mam następujący problem. Komputer nie chce się uruchomić bez podłączonego zasilacza. Po odłączeniu zasilacza wszystko śmiga. Mogę odłączyć zasilacz i pracować kilka godzin na baterii. Do czasu aż komputer nie zostanie całkowicie wyłączony. W takiej sytuacji, niestety bez zasilacza.... 

Komputery Lenovo są dostarczane w takim trybie. Pierwsze uruchomienie tylko z zasilaczem a później już jak się chce. U mnie to wygląda jakby coś się zwiesiło i nie da się wystartować bez zasilacza.

Co już robiłem.

1. Flash Biosu i przywracanie do ustawień fabrycznych (F9 w biosie)

2. Wyjąłem baterię, odczekałem z 2 godziny co jakiś czas przytrzymując guzik zasilania aby rozładować kondensatory. Chyba się udało bo resetął się zegar w biosie.

Niestety powyższe nie pomogło. Myślałem zrobić  downgrade biosu ale wersji 2.06 nie znalazłem.... i trochę się boję czy nie uceglę komputera. 

Myślę, że problem jest gdzieś w biosie. Nie wiem tylko jak go wgrać kompletnego. Aktualizacje to raczej częściowe łatki. 

Mam nadzieję, że to co napisałem ma sens. Ma ktoś jakiś pomysł

Model Lenovo Yoga 720-13IKB Type 80X6

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty