anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
mkulig
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎04-18-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 322
Wiadomość 1 z 7

Yoga Book problem z instalacją sterownika klawiatury

Witam, mam problem z zainstalowaniem za pomocą aplikacji "KeyboardDriver 2.0.7" sterowników HaloKeyboard. 

Po przywróceniu systemu, aby klawiatura mogła korzystać z funkcji dźwięku i wibracji nalezy doinstalować sterowniki HaloKeyboard.

Zgodnie z instrukcją:

1. You need to uninstall "Goodix Touch HID" first:
a. Right click on the "Win" button on the left bottom corner of the desktop
b. Click Device Manager --> Expand the "Human Interface Devices" tree
c. Double click on the "Goodix Touch HID" item --> choose "Driver" tab
d. Click "Uninstall" button --> select the "Delete the driver software for this device" --> click "OK"
e. if need restart, please follow the guide.

2. install KeyboardDriver 2.0.7.exe First.(need restart your computer)
3. install HaloKeyboard 2.0.7.msi Next.
4. install Multi-mode service 1.0.2.7.msi last.
5. restart your computer.

Przy punkcie 2 podczas instalacji pojawia się komunikat "Install fail.." .

Prośba o pomoc. 

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 299
Wiadomość 2 z 7

Dot.: Yoga Book problem z instalacją sterownika klawiatury

Cześć @mkulig,

Witaj w Społeczności!

Przejrzałam nasze forum anglojezyczne i wygląda na to, że podobny problem pojawił się również tam. Tutaj jest link do dyskusji, a poniżej załączam zrzut ekranu z posta, który rozwiązał ten problem dla kilku osób.

discussion.jpg

Daj znać, czy to rozwiąże Twój problem.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

mkulig
Paper Tape
Wyświetleń: 292
Wiadomość 3 z 7

Dziękuję za odpowiedź. niestety ze strony lenovo pobiera się plik KeyboardDriver 2.0.7.exe. Nie wiem, czy KeyboardDriver 7.0.0.7.msi to ta sama zawartość ale nie mam nawet skąd pobrać taki plik. 

mkulig
Paper Tape
Wyświetleń: 287
Wiadomość 4 z 7

Oczywiście miałem na myśli KeyboardDriver 2.0.0.7.
Administrator
Administrator
Wyświetleń: 284
Wiadomość 5 z 7

Cześć @mkulig,

Rozmowa na forum dotyczy sterownika 2.0.0.7, jak rozumiem próbujesz zainstalować ten sam sterownik. Rozumiem, że mówimy o tej wersji?

Być może r0ckman mówił o trochę innej wersji, ale sposób instalacji sterownika będzie ten sam.

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

mkulig
Paper Tape
Wyświetleń: 275
Wiadomość 6 z 7

Witam,

tak, mówię o tym samym steroniku. Po rozpakowaniu pojawia się kilka plików i instrukcja instalacji. I właśnie wśród tych plików nie ma KeyboardDriver 2.0.0.7.msi tylko KeyboardDriver 2.0.7.exe. Komendy podane w tym poście dotyczą *.msi . 

Highlighted
Administrator
Administrator
Wyświetleń: 220
Wiadomość 7 z 7

Cześć @mkulig,

Czy podczas instalacji sterownika wyłączyłeś internet? Czasem może się zdarzyć, że Windows automatycznie instaluje sterowniki, kiedy Wi-fi jest włączone.

Jeśli miałeś wyłączony internet i problem nie ustępuje, spróbuj komendy msiexec w stosunku do pierwszego pliku - HaloKeyboard 2.0.7.msi zgodnie z instrukcją powyżej.

driver keyboard.JPG

Pozdrawiam,

Ala