Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Gaming - Lenovo LegionLaptopy gamingowe
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

08-08-2020

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 1 of 2

Lenovo Legion Y530-15ICH + dwa zewnętrzne ekrany

2020-08-08, 16:32 PM

Witajcie, Otóż chciałbym się poradzić na temat podłączenia do mojego lenovo dwóch zewnętrznych 49 calowych ekranów. Jak wiadomo y530 ma tylko jedno wyjście HDMI, próbowałem rozgałeźnika hdmi i niestety spaliłem płytę główną, chciałbym się poradzić jak wygląda to z adapterem przy wejściu USB typu C, czy próbując z tej strony mam pewność iż sytuacja z płytą główną sie nie powtórzy? jeżeli jeden ekran podepnę pod hdmi wbudowane w laptop a drugi za pomocą adaptera przez USB typu C? z góry dziękuje za wszystkie porady i za odpowiedź, Pozdrawiam. Piotrek

Odpowiedź
Opcje

5515 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1361 Łączna liczba zalogowań

49389 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49389
  • Message 2 of 2

Re:Lenovo Legion Y530-15ICH + dwa zewnętrzne ekrany

2020-08-10, 8:42 AM

Cześć @piotrpiotr91,

Witaj w Społeczności!

Podłączenie dwóch monitorów - jednego przez HDMI, drugiego przez Mini DisplayPort na pewno będzie możliwe. Jeśli chodzi o port USB - C, to w naszych specyfikacjach nie znalazłam informacji czy wspiera on funkcję DisplayPort, ale z dyskusji na naszym forum wynika, że tak :)

https://forums.lenovo.com/t5/Gaming-Laptops/Max-number-of-monitors-on-Y530-with-GTX1050Ti/m-p/4410863?page=1#4423573

Użycie rozgałęźnika HDMI nie jest dobrym pomysłem nie tylko ze względu na ryzyko uszkodzenia płyty głównej. Nawet gdyby połaczenie zadziałało, otrzymałbyś ten sam obraz na obu monitorach, bez możliwości wprowadzenia zmian tylko na jednym z nich (duplikacja ekranu). Ponieważ sygnał pochodziłby z jednego portu, nie miałbyś opcji rozszerzenia ekranu.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty