anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
stoompl
Blue Screen Again
Zarejestrowano: ‎04-25-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 238
Wiadomość 1 z 4

Lenovo Legion Y530 - problem z automatycznym dostosowaniem jasności ekranu

Cześć! 

Mam problem z automatycznym dostosowaniem jasności ekranu. Chciałbym tę opcję wyłączyć - zrobiłem to we wszystkich miejscach w ustawieniach systemowych i jednym, które pozostało jest panel sterowania zintegrowanej karty Intel UHD Graphics 630. Niestety podczas jednej z niedawnych aktualizacji nie mam dostępu do tego panelu (ikona zwyczajnie zniknęła). Nie mogę też zaktualizować sterowników karty Intela (pojawia się komunikat o błędzie i niemożliwości instalacji sterowników na tym komputerze). Jak mogę rozwiązać te sytuację?

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 221
Wiadomość 2 z 4

Dot.: Lenovo Legion Y530 - problem z automatycznym dostosowaniem jasności ekranu

Cześć @stoompl!

Witaj w Społeczności!

Jakich metod na wyłączenie automatycznego dostosowywania jasności próbowałeś? W tym artykule ze strony wsparcia opisane są dwa sposoby (dostępna jest tez wersja polska, ale to tłumaczenie automatyczne, więc załączam raczej angielską). W skrócie:

Pierwsza opcja to: Ustawienia - System - Ekran - Wyłącz automatyczne dostosowywanie jasności.

Druga to: Ustwienia - system - zasilanie i uśpienie - dodatkowe ustawienia zasilania - zmień ustawienia planu - zmień zaawansowane ustawienia zasilania - Ekran - wyłącz automatyczne dostosowywanie jasności.

Jeśli masz aplikację Lenovo Vantage, warto sprawdzić również tam. Mogą tam być dostępne dodatkowe ustawiania.

W celu zaktualizowania sterowników musisz najpierw odinstalować stare sterowniki, a następnie zrestartować komputer, po czym zainstalować nowe.

Jeśli chodzi o ikonę panelu sterowania karty Intel, to niestety nie mogę Ci pomóc. W ostatnich miesiącach zniknął ze wszystkich komputerów gamingowych...

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

stoompl
Blue Screen Again
Zarejestrowano: ‎04-25-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 188
Wiadomość 3 z 4

Dot.: Lenovo Legion Y530 - problem z automatycznym dostosowaniem jasności ekranu

Próbowałem wszystkich metod z załączonego linku. Nadal problem występuje.

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 182
Wiadomość 4 z 4

Cześć @stoompl!

A udało Ci się zaktualizować sterowniki? Jaką masz wersję Windowsa?

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.