Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Gaming - Lenovo LegionLaptopy gamingowe
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

04-10-2021

Poland

44 Łączna liczba zalogowań

25 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 25
  • Message 1 of 3

Lenovo Legion Y720

2021-04-10, 22:52 PM

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim Lenovo Legion Y720-15IKB ale wczoraj po tym jak pojawiły się kwadraciki na podłączonym monitorze przestała działać karta graficzna GTX 1060 6g, która powoduje błąd wyrzuca blue screen i powoduje restart komputera. Próbowałem wszystkiego nawet przez stronę lenovo zrobiłem diagnostykę komputera ale raz nie widzi tej karty a drugim razem pokazuje ze wszystko jest ok. Niby ok ale w menadżerze urządzeń Nvidia pokazuje jakiś błąd "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)". Nie mogę jej włączyć. Sformatowałem dysk i nic cały czas blue screen a do tego 8 dni temu skończyła się gwarancja. Wcześniej już miałem problem z wyświetlanym obrazem i blue screenem z powodu nvidi ale po aktualizacji sterownika było ok a teraz czytając fora zagraniczne okazuje sie że od samego początku była to wada albo płyty głównej lub nvidia a gwarancja się skończyła.

Ma ktoś jakieś pomysły co można jeszcze zrobić, jak sprawdzić grafikę nvidia, bo chyba na serwis nie mam co liczyć mało tego przez stronę lenovo nawet nie mam jak zgłosić czy tez uzyskać pomocy po wyrzuca komunikat zajęte spróbuj ponownie.

Odpowiedź
Opcje

5037 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1270 Łączna liczba zalogowań

46074 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 46074
  • Message 2 of 3

Re:Lenovo Legion Y720

2021-04-12, 9:34 AM

Cześć @poczta,

Witaj w Społeczności!

Jeśli gwarancja laptopa już się skończyła, to niestety nie mogę zaproponować naprawy gwarancyjnej. Możesz natomiast skontaktować się z jednym z naszych partnerów serwisowych (np. https://blasc.pl/) w sprawie odpłatnej naprawy laptopa.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

04-22-2021

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

5 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 5
  • Message 3 of 3

Lenovo Legion Y720

2021-04-22, 18:33 PM
Cześć, mam dokładnie ten sam problem ze swoim legionem y720 i też w podobnym czasie zaczął występować ten błąd. Jestem po formacie i nic to nie zmieniło. Myślę że najnowsze sterowniki do 1060 są wadliwe. Udało Ci się uporać z problemem?
Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty